Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 

 

LG K10 M250E (2017) 16GB Dual Sim Gold

LG K10 M250E (2017) 16GB Dual Sim Gold

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

LG K10 M250E (2017) 16GB Dual SIM Gold
 
Vychutnajte si pohodlie s touto novinkou od LG - LG K10 (2017). Výrazná bočná charakterová línia a zakrivený kovový rám v tvare U sú štýlovo doplnené hladkými okrajmi skla so zakrivením 2,5 D. Tento zaujímavý dizajn zaisťuje pohodlné a príjemné držanie, výborne sa naň pozerá a pýši sa 5.3“ HD displejom. Veľká obrazovka s úhlopriečkou 5,3 palcov (HD) značky LG K10 vám poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše aktivity. S technológiou In-cell Touch odstraňuje nadbytočné vrstvy a integruje dotykové snímače bližšie k displeju. Toto riešenie prináša jasný a čistý obraz vynikajúcej kvality so živými farbami.
 
Výkon 8-jadrového procesora s frekvenciou 1,5 GHz a 2 GB RAM prináša plynulosť bez akýchkoľvek obmedzení. Vďaka tomu bez problémov zvládne hranie hier, prehrávanie videí, prezeranie fotografií, fotografovanie, počúvanie hudby, prehliadanie internetu a komunikáciu s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pamäť eMMc s kapacitou 16 GB poskytuje dostatočný úložný priestor na ukladanie fotografií, videí a hudby. Odnímateľná batéria s kapacitou 2 800 mAh sa dá na cestách jednoducho vymeniť.
 
Predný fotoaparát na selfie so 120° širokým uhlom záberu a ešte jasnejším objektívom so svetelnosťou f/2,2 zachytí nielen vás, ale aj všetko okolo vás. Predný 5-megapixelový fotoaparát dokáže zamieriť na stred snímky a s ľahkosťou zvládne portréty zo štandardnej perspektívy. Zadný 13Mpx fotoaparát s množstvom funkcií zachytí tie najdôležitejšie okamihy vášho života. Fotografie budú čisté, ostré a môžete ich dať jednoducho zdieľať. Zabezpečuje to veľký snímač obrazu (1/3" formát) a ultra jasný objektív so svetelnosťou f/2,2, ktorý zachytí svetlo aj v slabo osvetlených priestoroch.
 
Získajte rýchly prenos dát cez sieť LTE, čo vám umožní rýchly prístup k webovému obsahu, streamovaniu hudby a videí. Nielen doma, v kancelárii alebo v škole, ale aj na cestách vám umožní vychutnávať rýchly prenos dát z najnovších mobilných sietí LTE.
 
Značka 
LG 
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia 
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5,3"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 x 1280 
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
MediaTek MT6750
 
Frekvencia procesoru  
1,5 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8x 
 
Operačný systém 
Android 7.0
 
Kapacita batérie  
2800 mAh
 
Veľkosť operačnej pamäťe 
2 GB
 
Veľkosť vnútornej pamäte
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
microSD
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu  
- Autofocus
- Prisvetľovacia dióda
 
Ostatné funkcie
- Wifi
- GPS 
- OTG
- LTE / 4G
- Bluetooth
- FM Rádio
 
Dátové služby  
WCDMA, 3G, EDGE/EGPRS, GSM, 4G LTE, GPRS, EDGE, UMTS
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Dual SIM
Áno
 
Rozmery
Šírka: 75 mm 
Výška: 209,3 mm
Hĺbka: 7,9 mm
 
Hmotnosť  
138 
 
Konektory  
mini JACK 3.5mm, micro USB