Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

LG K8 M200E (2017) 16GB Dual Sim Titan

LG K8 M200E (2017) 16GB Dual Sim Titan

  • Kód: LG K8 M200E (2017) Dual Titan
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 121,10 EUR
POPIS
LG K8 M200E (2017) 16GB Dual Sim Titan
 
Vychutnajte si pohodlie s inteligentným telefónom LG K8 vo vylepšenej verzii 2017, ktorej tenký a štrkovitý dizajn zaručuje pohodlné a príjemné držanie. S LG K8 2017 v ruke môžete zachytiť ohromujúce fotografie a perfektné selfie s dvojicou pokročilých senzorov. Telefón je tiež vybavený 4-jadrovým procesorom a inovatívnym HD displejom s technológiou In-cell Touch pre vynikajúci multimediálny zážitok. Podporuje rýchly 4G LTE internet, takže si môžete vychutnať plnohodnotnú zábavu.
 
Zachyťte najlepšie selfie s predným 5 MPix fotoaparátom. Pri snímaní jednoducho použite gesto v rámčeku na obrazovke a fotoaparát zachytí autoportrét vo vysokom rozlíšení alebo sekvenciu záberov. Ďalšou užitočnou funkciou je selfie s automatickým rozpoznávaním tváre. Objavte fascinujúci zadný fotoaparát, ktorý vám umožní urobiť úplne reálne fotografie. 13 MPix snímač automatického zaostrovania s rozlíšením 1,12 μm a objektív f / 2,2 zachytia detailné, ostré a zároveň nerozmazané snímky aj v horšom svetle. Veľký 5-palcový displej IPS HD vám poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše aktivity. S technológiou In-cell Touch odstraňuje nadbytočné vrstvy a integruje dotykové snímače bližšie k displeju. Toto riešenie prináša jasný a čistý obraz vynikajúcej kvality so živými farbami.
 
Vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon s kapacitou 1,4 GHz a pamäti s kapacitou 1,5 GB dokáže zvládnuť hry, prehrávanie videa, prezeranie fotografií, fotografovanie, počúvanie hudby, prehliadanie internetu a komunikáciu s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí bez väčších problémov. Získajte rýchly prenos dát cez sieť LTE, čo vám umožní rýchly prístup k webovému obsahu, streamovaniu hudby a videí. Nielen doma, v kancelárii alebo v škole, ale aj na cestách vám umožní vychutnávať rýchly prenos dát z najnovších mobilných sietí LTE. Vďaka technológii Dual SIM sa nikdy nebudete musieť zaoberať problémom s druhou SIM kartou alebo druhým telefónom, ktorý vám zaberá miesto vo vrecku. Tento smartphone je vybavený slotmi pre dve karty SIM, takže potrebujete iba jedno zariadenie.
 
Značka 
LG
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia 
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 x 1280
 
Typ displeja  
IPS
 
Frekvencia procesoru  
1400 MHz
 
Počet jadier procesoru  
4x
 
Operačný systém 
Android 7.0
 
Kapacita batérie  
2500 mAh
 
Veľkosť operačnej pamäťe 
1,5 GB
 
Veľkosť vnútornej pamäte
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
microSD (max. 32GB)
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpix
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpix
 
Funkcie fotoaparátu  
- Autofocus
- LED blesk
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1920 × 1080 - Full HD
 
Svetelnosť  
f/2
 
Funkcie mobilného telefónu 
- FM Rádio
- WiFi
- Bluetooth
- GPS
 
Senzory mobilného telefónu   
- senzor priblíženia
- snímač odtlačkov prstov
 
DUAL Sim
Áno
 
Typ karty SIM    
nanoSIM
 
Dátové služby  
3G, EDGE/EGPRS, GSM, 4G LTE, UTMS, GPRS, EDGE
 
Rozmery
Šírka: 72,1 mm 
Výška: 144,5 mm
Hĺbka: 8 mm
 
Hmotnosť  
142 g
 
Konektory  
Mini jack 3.5mm, microUSB
 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra