Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

LG Q6 M700A 32GB Dual Sim Black

LG Q6 M700A 32GB Dual Sim Black

  • Kód: LG Q6 M700N 32GB Dual Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 180,00 EUR
POPIS
LG Q6 M700N 32GB Dual Sim Black
 
 
LG Q6 nanovo definuje minimalistický dizajn – neprerušovaná konštrukcia, hladký otvor pre fotoaparát a maximálne rozšírený displej so zaoblenými rohmi. Zážitok zo sledovania displeja je lepší a zároveň sa veľmi dobre drží v dlani. Najnovší, široký 5,5-palcový IPS Full HD+ FullVision displej zobrazí viac detailov. Displej s pomerom strán 18:9 prináša nový rozmer do zobrazovania obsahu na telefóne. Ponorte sa do úplne novej úrovne kvality videa, hier a surfovania na webe. Kovová konštrukcia telefónu LG Q6 je spevnená ľahkým rámom v tvare H, ktorý je vyrobený z neuveriteľne pevného hliníka radu 7000. Je navrhnutý tak, aby lepšie znášal nárazy z akéhokoľvek smeru.
 
Posuň svoje selfie snímky na úplne novú úroveň so širokouhlým predným fotoaparátom s uhlom záberu až 100 stupňov. Vďaka nemu sa do záberu vojde viac priateľov a viac okolia. Nastavte fotoaparát na širokouhlé snímanie a zachyťte celú scénu, prípadne ho nastavte na štandardný uhol záberu a snímajte zblízka alebo osobnejšie portréty. S exkluzívnym fotoaparátom LG na snímanie štvorcových fotografií zachytíte zábavné okamihy ako stvorené na zdieľanie. Štyri kreatívne režimy snímania zvýšia jedinečnosť a obľúbenosť vašich príspevkov a zdieľaných fotografií.
 
Jednou rukou dosiahnete úplne na všetko. Hrúbka telefónu LG Q6 je 69,3 mm a vďaka tejto štíhlosti sa maximálne pohodlne drží a ovláda. Plochý displej a optimalizovaný rám znižujú počet náhodných stlačení displeja, ktoré sú pri zakrivených displejoch pomerne časté. Zdvihnite telefón do výšky a vaša tvár ho aktivuje. Vylepšená funkcia rozpoznávania tváre odblokuje váš telefón rýchlejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Už nemusíte nič stláčať, kresliť, posúvať ani používať odtlačky prstov. LG Q6 monitoruje teplotu batérie a zabraňuje tak jej prehrievaniu. Nová konštrukcia je navrhnutá tak, aby chránila pred potenciálnym zlyhaním batérie. Naše batérie podstupujú dôkladne testovanie, ktoré je ešte prísnejšie, ako predpisujú medzinárodné normy, aby ste sa nemuseli ničoho obávať.
 
Značka
LG
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Odolnosť  
Kovová konštrukcia, tvrdený displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5,5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2160 × 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 435
 
Frekvencia procesoru  
1,4 GHz
 
Počet jadier procesoru
8 ×
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie  
3 000 mAh
 
Operačný systém
Android 7.1.1
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery 
5 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu  
- prisvetľovacia dióda
- autofocus
- svetelnosť - f/2,2
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1920 × 1080 - Full HD
 
Funkcie mobilného telefónu    
- WiFi
- Bluetooth 
- GPS
- GLONASS
- NFC
- FM Radio
- A-GPS
- OTG
- WiFi hotspot 
- Dual SIM
 
Senzory mobilného telefónu   
- pohybový a svetelný senzor 
- digitálny kompas
- gyroskop 
- senzor priblíženia
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka  69,3 mm (6,93 cm)
Výška  142,5 mm (14,25 cm)
Hĺbka  7,9 mm (0,79 cm)
 
Hmotnosť  
149 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro
 
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra