Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.
 
 
 
 
 

 

LG X screen K500 4G 16GB White

LG X screen K500 4G 16GB White

  • Kód: LG X screen K500 White
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 14:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 163,80 EUR
POPIS
LG X screen K500 4G 16GB White
 
Na prvý pohľad vás môže zaujať prvotriedny sklenený displej modelu LG X screen. Štýlový moderný dizajn so sklenenou prednou časťou a zadnou časťou zo sklenených vlákien, ktoré sú odolnejšie voči nárazom ako sklo a zabezpečia dlhotrvajúcu odolnosť. Neprekonateľná praktickosť a prejav vašej osobnosti. Majte neustály prehľad o tom, čo je pre vás najdôležitejšie. Hlavný displej nemusíte vôbec zapínať. Prejavte svoju kreativitu a do časti na podpis vložte svoje meno, obľúbený citát alebo čokoľvek, čo vás vystihuje. Je to len a len na vás. Nenechajte sa ničím obmedzovať a vyťažte čo najviac z priameho prístupu k prichádzajúcim hovorom, aplikáciám a nástrojom. Multitasking nebol nikdy jednoduchší. Väčší, tenší, ľahší. Široký dotykový HD displej s technológiou In-Cell Touch ponúka ešte viac priestoru na ovládanie dotykom, posúvanie a prehliadanie, pričom telefón zostáva aj naďalej štýlový a elegantne tenký. Na sekundárnom displeji máte k dispozícii svoje obľúbené kontakty, aplikácie a funkcie. 
 
Úžasne čisté fotografie a jednoduché zhotovovanie autoportrétov. To všetko získate s výnimočným zadným fotoaparátom. Tento 13MPx fotoaparát zhotovuje fotografie s neuveriteľnými detailmi a vo vynikajúcom rozlíšení. Funkcia automatického snímania s rozpoznávaním tváre zabezpečí, že všetky vaše autoportréty sa vydaria. Už nemusíte nič stláčať ani nikde kliknúť, len sa usmievajte. Možnosti, ktoré ponúka štvorjadrový procesor modelu LG X screen s frekvenciou 1,2 GHz, splnia všetky vaše požiadavky a vy zažijete výkonný multitasking. Hranie hier, prehrávanie videí, prezeranie fotografií, fotografovanie, počúvanie hudby, prehliadanie internetu a komunikáciu s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí teraz zvládnete bez problémov. 
 
Vychutnajte si praktickú a maximálne postačujúcu výdrž výkonnej integrovanej batérie s kapacitou 2300 mAh. Model LG X screen je vytvorený tak, aby naplno využíval najobľúbenejší operačný systém na svete. Používanie zariadenia s Androidom je skutočne neprekonateľné.
 
 
Značka
LG
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
4,9"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1920 × 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 410
 
Frekvencia procesoru  
1,2 GHz
 
Počet jadier procesoru  
4 ×
 
Kapacita batérie  
2 300 mAh
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Áno
 
Operačný systém  
Android 6.0 (Marshmallow)
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Veľkosť úložiska  
16 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
8 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu  
- prisvetľovacia dióda 
- automatické ostrenie
- softvérová stabilizácia obrazu
 
Funkcie mobilného telefónu
- Bluetooth
- NFC
- Wifi
- Wifi Direct
- GPS
- LTE / 4G
 
Senzory mobilného telefónu  
- pohybový senzor
- svetelný senzor
 
Konektivita/rozhranie
Dátové služby  GPRS, EDGE, UMTS (3G), HSDPA (3G), HSUPA (3G), LTE (4G)
 
Typ SIM karty 
Nano SIM
 
Šírka  7,18 cm
Výška  14,26 cm
Hĺbka  0,71 cm
 
Hmotnosť  
118 g
 
Konektory  
USB micro, 3,5mm Jack

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra