Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 
 

 

Nokia 3310 (2017) Dual Sim Blue

Nokia 3310 (2017) Dual Sim Blue

  • Kód: Nokia 3310 (2017) Dual Sim Blue
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Nokia
Cena: 72,00 EUR
POPIS
Nokia 3310 (2017) Dual Sim Blue
 
Mobilný telefón nemá SK menu. 
 
Legendárny mobilný telefón Nokia 3310 je späť. Kto by si nepamätal ikonu mobilnej komunikácie, telefón Nokia 3310. Jej obľuba bola obrovská. Nový telefón Nokia 3310 si zachoval elegantné krivky, ktoré sú teraz dotiahnuté do modernejšej podoby.  K tomu boli pridané nové funkcie a rôzne vylepšenia. Aj napriek tomu je Nokia 3310 (2017) stále jednoduchý mobilný telefón, ako ho poznáme z minulosti.
 
Nová Nokia 3310 (2017) je klasický telefón, ktorý oceníte hlavne pre základné funkcie telefonovania a písania správ. Najobľúbenejší vyzváňací tón Nokia a legendárna hre Snake zostávajú, ale sú tu aj niektoré vymoženosti súčasného mobilného sveta. Oproti svojmu predchodcovi má modernejšie používateľské rozhranie a farebný displej, ktorý je výrazne väčší a zobrazuje viac informácií. Klávesnica má rozšírené navigačné možnosti pomocou 4-smernej klávesy s potvrdzovaním a tiež kontextové tlačidlá.
 
Nokia 3310 (2017) teraz podporuje aj niektoré moderné spôsoby komunikácie. Môžete písať e-maily, chatovať a komunikovať prostredníctvom sociálnych sietí. Stačí spustiť aplikáciu, ktorú potrebujete, a chatovať. S jednoduchým webovým prehliadačom môžete prezerať internet a objavovať všetko nové. Pomocou tohto telefónu sa jednoducho fotí s 2 Mpx fotoaparátom, môžete hrať hry alebo počúvať FM rádio s obľúbenou hudbou. Telefón je vybavený batériou s kapacitou 1200mAh, vďaka ktorej zariadenie vydrží naozaj dlho. V pohotovostnom režime vydrží aj jeden mesiac. Model Nokia 3310 (2017) prichádza v štyroch farebných prevedeniach - Red, Yellow, Blue, Grey. 
 
Máte dve SIM karty a jeden telefón? Nechceš nosiť dva telefóny súčasne? Podpora DUAL SIM zjednoduší vašu prácu, preto ju využite naplno. Nokia 3310 (2017) má 2 sloty pre dve karty SIM. Všetky kontakty tak môžete mať spolu v jednom zariadení. Jedno číslo firemné a druhé súkromné.
 
Značka
Nokia
 
Konštrukcia  
Klasická
 
Uhlopriečka displeja  
2,4"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
240 × 320
 
Typ displeja  
TFT
 
Operačný systém
Nokia Series 30
 
Veľkosť úložiska  
0,02 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDHC
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
32 GB 
 
Max. výdrž v pohotovostnom režime  
744 h
 
Max. dĺžka hovoru  
22 h
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Áno 
 
Kapacita batérie  
1 200 mAh 
 
Ostatné funkcie 
- FM Rádio
- Bluetooth 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
2 Mpx
 
Prisvetľovacia dióda 
Áno
 
Maximálne rozlíšenie fotografie  
1600 × 1200 
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty 
Mini SIM (štandarná) 
 
Rozmery 
Šírka  5,1 cm 
Výška  11,6 cm 
Hĺbka  1,28 cm 
 
Hmotnosť 
80 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra