iMac 21,5 Retina 4K 2019 MRT42CZ/A

iMac 21,5 Retina 4K 2019 MRT42CZ/A

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 1567,00 EUR
OMC : 1880,00 EUR ⓘ
POPIS
iMac 21,5 Retina 4K 2019
 
* Nemecká klávesnica
 
Skvelý výkon v elegantnom dizajne sa ľahko použiteľnými technológiami, to je nový iMac. Teraz s ním zvládnete ešte viac a nemusíte sa obávať žiadnej výzvy.
 
Ikonický dizajn Apple počítače všetko v jednom.
Obraz ako britva na 4K Retina displeji.
Vysoký výkon procesora a grafiky.
Všetky rozhranie, ktorá potrebujete každý deň.
Intuitívny operačný systém MacOS plný šikovných aplikácií.
 
Nádherný 4K Retina displej
Nespornou výhodou počítačov iMac je nádherný displej Retina, ktorý vyzerá skvele z každého miesta v dome. Vďaka špičkovej technológii podáva jasný obraz s vynikajúcimi farbami prakticky z akéhokoľvek uhla. Obrovská hustota pixelov je zárukou dokonale ostrého textu a najjemnejšie grafiky. A vďaka širšiemu farebnému gamutu zobrazí Retina displej viac farieb. Každá fotka a video tak na obrazovke vynikne ešte opravdověji.
 
Široký farebný gamut (P3).
Rozlíšenie 4096 × 2304 s podporou miliardy farieb.
Jas až 500 nitov a kontrastný pomer 1200: 1
 
 
Ešte vyšší výkon
Počítače Apple iMac prináša nekompromisný výkon na váš stôl. Nový 21.5palcový iMac s 4K Retina displejom je vybavený procesorom Intel Core 8. generácie a grafikou AMD Radeon Pre série 500 alebo Vega, ktoré sa stanú skvelým partnerom pre vašu prácu i zábavu. To všetko môžu doplniť vysokokapacitné disky HDD, rýchla úložiska Fusion Drive s technológiou sshd alebo extrémne rýchle úložisko SSD.
 
Dizajn, ktorý bude ozdobou
Neskutočne tenká konštrukcia v najvyspelejšie forme je výsledkom pokročilých technologických inovácií pod záštitou Apple. Vývojári Apple sa zamysleli nad každým detailom a vyvinuli vyspelý počítač s dôrazom na eleganciu, jednoduchosť a štíhle prevedenie.
 
Rýchle pripojenie na mnoho spôsobov
Všetky modely iMacu majú štandardne dva porty Thunderbolt 3 (USB Type-C). S týmto univerzálnym konektorom môžete pripojiť takmer akúkoľvek periférii. Má obojstranný dizajn a umožňuje nabíjanie, pripojenie externých diskov, výstup videa s natívnou podporou DisplayPort a pripojenie ďalších USB periférií s konektorom USB Type-C. Nechýba vysokorýchlostné WiFi ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet ani čítačka pamäťových kariet. Takže k iMacu ľahko pripojíte všetky zariadenia, ktoré potrebujete a v prípade Thunderbolt 3 periférií rýchlosťou až 40 Gb / s.
 
Zažite výhodu komunikácie s kamerou FaceTime HD
Komunikujte s priateľmi, rodinou, kolegami a klientmi prostredníctvom internetu ľahko a rýchlo. Dopomôže vám k tomu integrovaná kamera FaceTime HD v tele prístroja, ktorá má vysoké rozlíšenie obrazu s verným podaním pre kvalitné video hovor.
 
Intuitívny operačný systém plný aplikácií
Operačný systém MacOS Mojave vám prináša nové funkcie inšpirované tými najnáročnejšími užívateľovi, ale navrhnuté pre každého. Ako vždy je intuitívne, ľahko sa ovláda, skvele vyzerá a naplno využíva hardvér vášho Macu. Obsahuje obrovskú kolekciu aplikácií, s ktorými môžete hneď od prvého okamihu tvoriť, baviť sa a pracovať. Teraz poskytuje ešte jednoduchšiu správu úložiska a prepracovanejšie spoluprácu naprieč zariadeniami iPad, iPhone, iPod alebo Apple Watch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Operačný systém Mac OS X
Procesor Intel® Core™ i5
Frekvencia 3000 MHz
Pamäť (RAM) 8 GB
Typ operačnej pamäte DDR IV
Typ úložného media SSHD
Kapacita pevného disku 1000 GB
Grafické karty ATI Radeon R Series
Pamäť grafickej karty 4096 MB
Mechanika žiadna
Čítačka kariet áno
LAN áno
USB 3.0 4
USB 3.1 2
PS/2 nie
Sériový port nie
Monitor áno
Klávesnica áno
Myš áno
Prevedenie skrine ALL IN ONE
Zdroj externý
Šírka 528 mm
Výška 450 mm
Hĺbka 175 mm
Hmotnosť 5.6 kg
PC pre študentov áno
PC profi/grafické nie
PC designové/štýlové áno
Nettop PC nie
All in one áno
Desktop áno

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra