Doogee X55 8GB Dual Sim Black

Doogee X55 8GB Dual Sim Black

  • Kód: Doogee X55
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Doogee
Cena: 80,00 EUR
OMC : 96,00 EUR ⓘ
POPIS
Doogee X55 8GB Dual Sim Black
 
Doogee X55 je tou správnou voľbou pre všetkých nenáročných uživateľov. V štýlovom nadčasovom dizajne s kovovým rámom a sklenenou zadnou stranou skvelo padne do ruky. LCD displej poskytne vynikajúci obraz pri akejkoľvek aktivite nielen na internete. Osobné údaje budú v bezpečí vďaka čítačke odtlačkov prstov umiestnenej na boku telefónu. Zadný duálny fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx + 8 Mpx zazanamená každý zážitok. Selfie s priateľmi zabezpečí 5 Mpx fotoaparát a Beauty mód skrášli každú tvár v akejkoľvek situácii. Neobmedzené užívanie počas celého dňa zaručí 2800mAh kapacita batérie. Pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth zdieľajte svoje fotografie s blízkymi a priateľmi.
 
Značka
Doogee
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja
5,5"
 
Jemnosť displeja
260 PPI
 
Rozlíšenie v pixeloch
1280 x 640
 
Frekvencia procesora
1,3 GHz 
 
Počet jadier procesora
4 x 
 
Operačná pamäť
1 GB
 
Veľkosť úložiska
8 GB
 
Operačný systém
Android 7
 
Kapacita batérie
2800 mAh
 
Rozlíšenie prednej kamery
5 Mpx
 
Rozlíšenie zadnej kamery
8 Mpx + 8 Mpx
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- WiFi
- GPS
- Bluetooth
 
Dual SIM
Áno - hybridná
 
Typ SIM 
nano SIM 
 
Konektory
Jack (3,5mm), USB micro
 
Rozmery
149 x 72 x 8,6 mm 
 
Hmotnosť
182 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra