Hoverboard Kawasaki 10 Black

Hoverboard Kawasaki 10 Black

  • Kód: Hoverboard Kawasaki 10
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Kawasaki
Cena: 233,00 EUR
OMC : 280,00 EUR ⓘ
POPIS
Hoverboard Kawasaki 10 Black
 
Hoverboard Kawasaki je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Plošinu pokrýva protišmykový materiál zabezpečujúci úplnú stabilitu pri jazde.
Krytie IP54 - odolnosť proti prachu a postriekaniu. 
 
Motor
Hoverboard disponuje dvoma motormi o výkone 350W. Nabíjanie trvá zhruba 3 hodiny. S plne nabitou batériou je možné prejsť vzdialenosť až 20 km. Počas jazdy je možné prekonať stúpanie až do 30° . 
Motory umožňujú maximálnu rýchlosť až 20 km/h.
 
Ovládanie 
Vhodný model pre jednoduché ovládanie. Ovládanie rovnováhou tela umožňuje presné zrýchlenie, spomalenie, otáčanie či brzdenie – iba nakláňaním ťažiska dopredu alebo dozadu. Modré podsvietenie indikuje smer pohybu a otočenie, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť pri nedostatočných svetelných podmienkach či v noci.
 
 
Rýchlosť
max. 20 km / h
 
Kolesá
10 palcov
 
Rozsah
max 20 km
 
Výkon
2 × 350 W
 
typ
segway
 
Ostatné
dva silné motory
možnosť stúpania do 30°
zadné a predné osvetlenie
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra