Nintendo Switch Lite Console Turquoise

Nintendo Switch Lite Console Turquoise

  • Kód: Nintendo Switch Lite
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Nintendo
Cena: 215,00 EUR
OMC : 258,00 EUR ⓘ
POPIS
Nintendo Switch Lite Console Turquoise
 
Nevzdávajte sa svojich obľúbených hier, nech ste kdekoľvek. Vreckové herné konzoly Nintendo Switch Lite sú tu pre vás.Vďaka ľahkému a elegantnému dizajnu je tento systém pripravený vyraziť s vami na cestu, kedykoľvek a kamkoľvek si budete priať. 
Na konzole si môžete zahrať všetky hry z knižnice Nintendo Switch, ktoré podporujú hranie v handheld móde. Na zadnej strane hier a na webových stránkach Nintendo nájdete ku každého titulu informáciu, s akými hernými módmi možno titul použiť.
 
Značka
Nintendo
 
Použitie  
Herná konzola
 
Uhlopriečka displeja  
5,5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1280 x 720
 
Typ konzoly
Handheld
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Kapacita batérie  
3570 mAh
 
Rozmery
Šírka  208 mm
Výška  91 mm
Hĺbka  13,9 mm
 
Hmotnosť  
275 g
 
Konektory  
3,5mm Jack , USB-C


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra