XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop Pro Black

XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop Pro Black

  • Prepravná hmotnosť: 3.6kg
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Xiaomi
Cena: 281,00 EUR
OMC : 337,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS
Mi Robot Vacuum Mop Pro 
 
Kľúčové vlastnosti Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop
  • vSLAM navigácia
  • Štíhle prevedenie
  • Automatické dobíjanie
  • Ovládanie pomocou aplikácie alebo hlasového asistenta 
 
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop je tak šikovný, že si poradí
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop je vybavený vSLAM navigáciou, ktorá v reálnom čase vytvára mapu pomocou kamery a plánuje optimálnu cestu upratovania. Bez problémov zvládne aj prechod medzi miestnosťami, pretože prekoná prekážky až do 2 cm. Nastavením virtuálnej steny môžete ohraničiť miesta, ktorým sa má pri upratovaní vyhnúť.
 
Nechá sa ľahko ovládať
Robotický vysavač Xiaomi môžete ovládať na diaľku pomocou svojho mobilného telefónu alebo využiť hlasového asistenta Google či Alexa. V aplikácii môžete vysávač zapnúť/vypnúť a sledovať aktuálny stav upratovania. V prípade slabej batérie sa vysávač automaticky nasmeruje do dokovacej stanice a po nabití opäť pokračuje v upratovaní.
 

 
 

 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar