Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Canon EF 70-200 IS II USM Lens (f/2.8L IS II USM)

Canon EF 70-200 IS II USM Lens (f/2.8L IS II USM)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Canon
Cena: 1735,90 EUR
POPIS
Canon EF 70-200 IS II USM Lens (f/2.8L IS II USM)
 
Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.
 
Snímajte z ruky aj pri slabom svetle vďaka rýchlej maximálnej clone f/2.8, ktorá zostáva nemenná naprieč celým rozsahom zoomu. Takáto clona fotografovi tiež umožňuje kontrolu hĺbky ostrosti.
 
Vďaka štvorkrokovému stabilizátoru obrazu (IS) značky Canon je model EF 70-200mm f/2.8L IS II USM ideálny na snímanie v slabých svetelných podmienkach, keď nie je možné použiť statív. Systém stabilzátora obrazu umožňuje používať až o štyri kroky pomalšie expozičné časy než bežne – bez rozmazania snímky.
 
Objektív obsahuje prvky vyrobené z fluoritu, ktoré znižujú chromatickú aberáciu. Päť prvkov s mimoriadne nízkym rozptylom (angl. ultra-low dispersion, UD) zaisťuje vysoký kontrast a prirodzenú reprodukciu farieb v celom rozsahu zoomu.
 
Prakticky kruhová membrána clony dodáva nezaostreným častiam záberov jemnejší, rovnorodejší dojem. Ostré objekty v popredí vyniknú na jemnom rozostrenom pozadí.
 
Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.
 
Objektív sa štandardne dodáva so slnečnou clonou ET-87, ktorá chráni snímky pred oslnením, ako aj s odnímateľným držiakom na statív a mäkkým puzdrom.
 
Výhody
Vysokovýkonný teleobjektív so zoomom série L
Konštantná maximálna clona f/2,8
Štvorkrokový stabilizátor obrazu
Fluoritové členy a členy s nízkym rozptylom
Vylepšená odolnosť
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 1,2 m
Odolný voči vode a prachu
USM motorček automatického zaostrenia kruhového typu
 
orný uhol (horzntl., vertl., diagnl.)
29° - 10°, 19°30' - 7°, 34° -12°
 
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny)
23/19
 
Počet čepieľok membrány
8
 
Minimálna clona
32
 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m)
1,2
 
Maximálne priblíženie (x)
0,21 (pri 200 mm)
 
Informácie o vzdialenosti
Dodané
 
Stabilizátor obrazu
4-krokový
 
Aktivátor AF
Kruhový USM¹
 
Odolný voči prachu a vlhkosti
Áno
 
Priemer filtra (mm)
77 mm
 
Max. priemer x dĺžka (mm)
88,8 x 199
 
Hmotnosť (g)
1490 g
 
Priblíženie - medzikrúžok EF12 II
0.28 - 0.06
 
Priblíženie - medzikrúžok EF25 II
0.36 - 0.14
 
Kryt objektívu
E-77U/E-77II
 
Clona objektívu
ET-87
 
Mäkké puzdro
LZ1326
 
Nástavce
Kompatibilné


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra