Pozor!
Zmena otváracích hodín od 18.06.2019 - 31.08.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

Nikon D5300 Black - Body

Nikon D5300 Black - Body

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Nikon D5300 Black - Body
 
Uvoľnite hranice svojej tvorivosti s intuitívne ovládateľným fotoaparátom Nikon D5300. Tento pôsobivý fotoaparát formátu DX s vstavaným pripojením Wi-Fi, zariadením GPS a 24,2 miliónmi pixelov vám umožní výnimočne detailne zachytávať a zdieľať mágiu vášho sveta. Funkcia Wi-Fi prepája fotoaparát priamo s chytrým zariadením pre možnosť zdieľania snímok ihneď po ich nadobudnutí. Funkcia GPS pridáva k snímkam informácie o polohe a uľahčuje pridávanie obrázkov do mapy sveta a zdieľanie snímok z ciest s ostatnými. Vďaka veľkému výklopnému a otočnému monitoru možno ľahko robiť snímky a videosekvencie z pôsobivých nových perspektív a vysoký výkon prístroja pri nízkej hladine osvetlenia (s citlivosťou rozšíriteľnou až na hodnotu ISO 25 600) zaručuje obstaranie brilantných snímkov za nízkej hladiny osvetlenia. Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,2 miliónmi pixelov zaručuje extrémne vysokú ostrosť aj tých najjemnejších detailov obrazu. Posielajte svoje snímky priamo z fotoaparátu D5300 do chytrého telefónu alebo tabletu pre jednoduché zdieľanie. Stačí len stiahnuť zadarmo dostupný softvér Wireless Mobile Utility do chytrého zariadenia. Opatrite svoje snímky geografickými značkami s presnými informáciami o polohe. Ide o vynikajúci spôsob prípravy snímok z ciest na neskorší zdieľanie! Zvýšte pôsobivosť svojich snímok a zobuďte nadšenie svojimi videosekvenciami. Snímajte z jedinečných perspektív pomocou všestranného výklopného a otočného monitora. Veľký rozsah citlivostí ISO (100–12 800, s možnosťou ďalšieho zvýšenia až na ekvivalent ISO 25 600). Využite výhody vysokej výkonnosti fotoaparátu za nízkej hladiny osvetlenia a robte snímky s vysokou úrovňou detailov za nízkej hladiny osvetlenia a brilantné snímky rýchlo sa pohybujúcich objektov. Užívajte si rýchle fotografovanie, výnimočne brilantné snímky so skvele reprodukovanými farbami a vylepšený záznam videosekvencií s rýchlym a výkonným systémom spracovania obrazu Nikon. Zaznamenávajte Full HD videosekvencie s jemnými detailmi (a snímacou frekvenciou až 50p/ 60p), o ktoré sa budete chcieť podeliť s ostatnými. Kontinuálne zaostrovanie v režime živého náhľadu udržuje objekty ostré aj v prípade rýchlych akcií.
 
 
Výkon 24,2 miliónov pixelov: Obrazový snímač fotoaparátu D5300 so špeciálnou konštrukciou bez optického antialiasingového filtra (OLPF) maximálne využíva vysoké rozlíšenie 24,2 miliónov pixelov pre ostré zachytenie aj tých najjemnejších štruktúr a získanie snímok s neuveriteľne ostrými detailmi.
 
39bodový AF systém: Systém automatického zaostrovania fotoaparátu D5300 s 39 zaostrovacími poľami vrátane deviatich krížových snímačov v strede obrazu je výnimočne presný. Pokročilé 3D sledovanie objektu zachováva správne zaostrenie aj tých najmenších objektov bez ohľadu na to, ako nepredvídateľné môžu byť ich pohyby.
 
2016pixelový RGB snímač merania expozície: Vysoko presný snímač merania expozície fotoaparátu D5300 poskytuje úplne presné expozície a odosiela získané dáta do systému detekcie motívu, ktorý optimalizuje automatické nastavenie expozície, automatické zaostrovanie a automatické vyváženie bielej farby.
 
Sériové snímanie frekvenciou 5 obr./s: Umožňuje snímať každú akciu rýchlu snímacou frekvenciou päť obrázkov za sekundu a zachytiť letmé okamihy alebo pominuteľné výrazy v správnom okamihu.
 
Rozmerný monitor LCD s vysokým rozlíšením: Vďaka rozmernému 8,1cm (3,2") monitore LCD so širokým pozorovacím uhlom, 1 037 000 pixelmi a vysokým rozlíšením uvidíte na svojich snímkach a videosekvenciách každý detail. Monitor umožňuje vytvárať presné kompozície snímok, vykonávať kontrolu zhotovených snímok, aplikovať špeciálne efekty a pozorovať brilantný obraz pri použití vonku aj vo vnútri.
 
Výstup HDMI: pripojte fotoaparát priamo s televízorom HDTV a užívajte si videosekvencie a snímky v špičkovom rozlíšení. Prístroj je kompatibilný so štandardom HDMI-CEC (ovládanie spotrebnej elektroniky) a umožňuje tak ovládať prehrávanie pomocou diaľkového ovládania televízora.
 
Vysoko kvalitný zvuk: Zaznamenávajte videosekvencie, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale tiež majú skvelý zvukový doprovod. Vďaka vstavanému stereofónnemu mikrofónu fotoaparátu a kompatibilite s externým stereofónnym mikrofónom Nikon ME-1 je jednoduché zaobstarať videosekvencie s brilantným a čistým zvukom.
 
Špeciálne efekty: Získajte výrazné snímky a videosekvencie za pomoci množstva špeciálnych efektov. Zdôraznite jednotlivé farby ich izolovaním, využite čiernobiely režim, preskúmajte efekt starých snímok alebo nechajte budovy na snímkach vyzerať ako miniatúrne modely. Náhľad vybraného efektu je možné zobraziť na fotoaparáte a upraviť jeho intenzitu priamo počas fotografovania.
 
16 motívových programov: Získajte rýchlo perfektné snímky za pomoci širokej ponuky motívových programov vrátane programov Športy, Pláž a Sneh. Stačí len vybrať program zodpovedajúci snímanému motívu alebo snímacím podmienkam a fotoaparát automaticky optimalizuje nastavenie času uzávierky, citlivosti ISO a clony pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.
 
Optimálna úroveň detailov za vysoko kontrastného osvetlenia: Dva režimy fotoaparátu pomáhajú zachytiť detaily v tmavých a jasných miestach motívov fotografovaných za silného osvetlenia alebo v protisvetle. Režim HDR (vysoký dynamický rozsah) je ideálny pre statické objekty a režim Active D-Lighting je ideálny pre pohyblivé objekty. Oba režimy umožňujú zvoliť intenzitu svojich účinkov.
 
Inteligentný dizajn: Malé a ľahké telo fotoaparátu D5300 s veľkým monitorom LCD výrazne zvyšuje radosť z fotografovania týmto prístrojom. Vynikajúca ergonómia Nikon, prehľadná menu a špecializovaná jednoúčelové tlačidlá pre často používané funkcie, ako je D-Movie alebo živý náhľad, uľahčujú a urýchľujú intuitívne ovládanie prístroja.
 
 
Špecifikácie:
* Vstavaný modul Wi-Fi a jednotka GPS
* 24,2-megapixlový snímač formátu DX bez optického antialiasingového filtra (OLPF)
* Špičkový výkon pri slabom svetle s citlivosťou ISO 100 – 12 800 (rozšíriteľnou na ekvivalent hodnoty 25 600)
* Rýchly a výkonný systém spracovania obrazu EXPEED 4
* 39-bodový systém automatického zaostrovania s deviatimi krížovými snímačmi v strede
* 2 016-pixlový snímač merania RGB so systémom detekcie motívu od spoločnosti Nikon
* Sériové snímanie rýchlosťou 5 snímok za sekundu
* Veľký výklopný a otočný monitor: 8,1-centimetrový (3,2-palcový) monitor LCD so širokým pozorovacím uhlom a vysokým rozlíšením 1 037 000 bodov
* Videosekvencie s rozlíšením Full HD 1 080/50/60p
* Podporovaný výstup HDMI
* Vstavaný stereofónny mikrofón a kompatibilita so stereofónnym mikrofónom ME-1 od spoločnosti Nikon
* HDR a Aktívna funkcia D-Lighting
* Špeciálne efekty pre statické snímky a videosekvencie 
* 16 režimov motívových programov
* Hľadáčik so zvýšeným zväčšením (približne 0,82×) využívajúci novo navrhnutý optický člen typu „pentamirror“ 
* Malé, ľahké telo: Približne 125 × 98,0 × 76,0 mm. Hmotnosť iba 480 g (bez batérie a pamäťovej karty)
* Stabilný grip na bezpečnú manipuláciu
* Vylepšené grafické používateľské rozhranie s prehľadnejšími ponukami
* Rozšíriteľný systém: Kompatibilný s celým radom objektívov NIKKOR formátu DX a konkrétnymi bleskami Nikon
* Kompatibilita s bezdrôtovými diaľkovými ovládačmi WR-R10/WR-T10.