Olympus TG-5 Black

Olympus TG-5 Black

  • Kód: Olympus TG-5 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Olympus
Cena: 412,10 EUR

 

POPIS
Olympus TG-5 Black
 
Tie najlepšie dobrodružstvá sú často spojené s najnáročnejšími svetelnými podmienkami. Od arktického súmraku po podmorský svet je kľúčom ku skvelému záberu schopnosť poradiť si so slabým svetlom. Kombinácia nového rýchleho a vysoko citlivého obrazového snímača s najnovším obrazovým procesorem TruePic VIII, prináša vyššiu obrazovú kvalitu ako kedykoľvek predtým, s rozšíreným dynamickým rozsahom a kratšími reakčnými časmi. Aby pohyb vyzeral dokonale, je potrebné zachytiť každý detail v tom pravom okamihu. To vám uľahčí špičková zobrazovacia technológia TG-5. Rýchly obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávať v 4K rozlišení alebo vytvárať fantastické spomalené zábery vo FullHD rozlíšení so snímacou frekvenciou 120fps. Vychutnajte si dynamiku každého jednotlivého pohybu alebo si spravte zábery úchvatných scenérií v úžasne vysokom rozlíšení. Chceli ste niekdy vyfotografovať v najjemnejších detailoch drobné objekty neviditeľné voľným okom? TG-5 a jeho vyspelý makro systém s maximálnym 7-násobným zväčšením obrazu a 4 režimy (Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking) vám to umožní. V režime Microscope môže fotoaparát zachytiť objekty zo vzdialenosti už od 1cm. V režime Microscope Control môžete pomocou páčky zoomu zmeniť pomer zväčenia zobrazenia až na 44,4x. K dispozícií je voliteľné príslušenstvo v podobe LD-1 Light Guide a difúzeru blesku FD-1(nie sú súčasťou balenia). S ich pomocou využijete potenciál systému Variable Macro skutočne naplno. Spravte si zábery z blízka tak,  ako by ste sa na ne pozerali mikroskopom. Zachyťte a jednoducho sa podeľte o nádherné zážitky v 4K videách a spomalených záberoch. S pomocou WiFi zabudovanej v TG-5 a aplikácii OI.Share importujte z fotoaparátu do telefónu zábery a informácie o polohe ako je kompas, manometer a teplomer. Potom v bezplatnej aplikaci Olympus Image Track (OI.Track) vytvorte ich prepojením video zobrazujúce spolu s dejom informácie o polohe. Podeľte sa s priateľmi o svoje zážitky presne tak, ako si ich pamätáte.
 
Novo vyvinutý obrazový snímač použitý v TG-5 prináša maximálny výkon a mimoriadne vysokú citlivosť. Poskytuje vyššiu obrazovú kvalitu ako doteraz, s menším šumom a lepšími detailmi obrazu. Prináša prirodzený vzhľad videí vo vysokom rozlíšení. TG-5 je vybavený najnovším obrazovým procesorom TruePicVIII, prevzatým z profesionálneho OM-D E-M1 Mark II, vlajkovej lodi medzi systémovými fotoaparátmi Olympus. Jeho vylepšený algoritmus spracovania obrazu je ešte výkonnejší a umožňuje vyššie rozlíšenie obrazu v málo kontrastných plochách pri fotografovaní s nízkym ISO. Ešte vyššia kvalita pri vysokej citlivosti ISO! Novo vyvinutý obrazový snímač a vysokorýchlostný obrazový procesor redukuje šum v záberoch fotografovaných s vysokým ISO. Maximálna ISO citlivost: ISO12800. Chcete fotografovať snowboardovu akciu za súmraku? Žiadny problém s maximálnym nastavením ISO12800! Či už fotografujete širokuhlú panorámu prírody z vtáčej perspektívy s ohniskovou vzdialenosťou 25 mm (prepočet na 35mm) alebo chcete priblížiť detaily vzdialených objektov a použijete ohniskovú vzdialenosť 100 mm (prepočet na 35mm), so štvornásobným zoomom vždy spravíte zábery presne podľa svojich predstáv. Keď ste v divokej prírode a chcete zachytiť ten správny okamih, budete niekedy potrebovať trochu pomôcť. TG-5 je vybavený pre túto triedu exkluzívnym režimom Pro Capture, ktorý spraví sériu záberov pred a po stlačení spúšte, takže môžete ľahko vybrať ten najlepší moment. Umelecké filtre ozvláštnia vaše fotografie niektorým z klasických efektov. Objavte svoju kreativitu s niektorou zo 14 obľubených volieb. Umelecké filtre rozširujú škálu fotografických možností a fotografovanie je tak ešte zábavnejšie. Ak fotografujete v jednom zábere spolu so stacionárnymi objektami putovanie hviezd po oblohe, ohňostroje alebo svetlušky, Live Composite vždy zakomponuje do záberu z každej expozície iba tie oblasti, ktoré obsahujú nové svetlo. Tak sa zabráni preexponovaniu záberu, ku ktorému dochádza pri bežnom režime bulb. Proces vzniku záberu sa dá sledovať na LCD displeji. S pomocou TG-5 môžete v post-produkcii vytvoriť dokonalý záber. Dokonca i keď ste vonku v teréne, môžete upravovať fotografie priamo vo fotoaparáte. Uložte svoje zábery vo formátu RAW a s pomocou priloženého softwaru Olympus Viewer 3 vylaďte do detailu parametre ako expozícia, kontrast, vyváženie bielej a vyváženie farieb.
 
 
Značka
Olympus
 
Typ fotoaparátu
Kompaktný fotoaparát - odolný
 
Efektívne rozlíšenie
12 Mpx
 
Celkové rozlíšenie snímača
12.7 Mpx
 
Veľkosť snímača
1/2,3
 
Konkrétna veľkosť snímača
6,2 x 4,6 mm
 
Typ snímača
CMOS
 
Obrazový procesor
TruePic VIII
 
Citlivosť ISO
Auto 100-12800
 
Optický zoom
4 x
 
Min. ohnisková vzdialenosť
25 mm
 
Max. ohnisková vzdialenosť
100 mm
 
Svetelnosť objektívu od (f /)
2
 
Svetelnosť objektívu do (f /)
4.9
 
Výklopný/otočný displej
NIE
 
Veľkosť displeja
3"
 
Typ obrazovky
LCD
 
Rozlíšenie displeja
460000 obr. bodov
 
Rozlíšenie videoklipov
3840 x 2160
 
Formát videa
4K
 
Pamäťové karty
SD/SDHC/SDXC
 
GPS
ÁNO
 
Odolná konštrukcia
ÁNO
 
Napájanie
Li-lon
 
Typ akumulátoru
Li-92B
 
Hmotnosť
250 g
 
Rozmery
113 x 66 x 31,9 mm


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra