Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
Pri objednávkach prijatých od 05.10.2018 - 09.10.2018 môže dôjsť k oneskoreniu dodania tovaru o 1-3 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie. 
 
 
 
 

 

Apple Watch 3 GPS Nike+ 38mm Silver Aluminium Case + Black Nike

Apple Watch 3 GPS Nike+ 38mm Silver Aluminium Case + Black Nike

  • Kód: Apple Watch 3 GPS Nike+ Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 361,80 EUR
POPIS
Apple Watch 3 GPS Nike+ 38mm Silver Aluminium Case + Black Nike Sport Band
 
Vďaka GPS zmerajú každý tvoj tréning s tou najväčšou presnosťou. Naviac disponujú výškomerom, ktorý dokáže presne určiť tvoju výšku a detailne tak reportovať všetky tvoje výkony. Maj všetkú hudbu na svojom zápästí. Do Apple Music sa ti vojde všetká hudba, ktorú máš rád. Stačí hodinky spárovať so slúchadlami a môžeš počúvať. Keď sa ti podarí splniť všetky zadané ciele, tvoje Apple Watch ťa pochvália. Povedia ti kedy máš dýchať, kedy sa máš postaviť a motivujú ťak k ďaľším lepším výsledkom. Vďaka meraniu srdcového tepu ti Apple Watch ukážu srdcový tep. Vedia predchádzať srdcovým chorobám a včas ťa upozornia, pokiaľ nie je niečo v poriadku. Ciferníky sú navrhnuté špeciálne pre Apple Watch ukazujú čas v digitálnej alebo analógovej podobe veľkým, tučným písmom. A keď chceš otvoriť aplikáciu Nike + Run Club, stačí kliknúť na jej komplikáciu. Remienok je vyrobený z odolného ľahkého fluóroelastoméru rovnako ako športový remienok Apple Watch. Naviac je odľahčený a odvetraný tromi radmi otvorov. Hodinky sú vodotesné, tak sa nemusíš obávať behať v daždi.
 
Technické parametre
* púzdro z anodizovaného hliníka 38mm
* remienok pre zápästie s obvodom 130-200mm
* rýchlejší dvojjadrový procesor S3, čip W2
* zabudovaná GPS, Glonass
* vodeodolné do 50 metrov, IPX8
* Ion-X sklíčko
* barometrický výškomer, akcelerometer, gyroskop
* kapacita 8GB 
* snímač tepovej frekvencie
* kompozitná zadná strana
* pripojenie: Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2, GPS (meranie vzdialenosti, sledovanie tempa, záznam trasy pri tréningu bez iPhone) 
* výdrž batérie 18 hodín (v závislosti od používania)
* watchOS 4
 
Rozmery
výška: 38.6 mm
šírka: 33.3 mm
hrúbka: 11.4 mm
 
Hmotnosť hodiniek 
26,7g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra