Apple Watch Series 4 GPS 44mm Aluminium Grey Black Sport Loop

Apple Watch Series 4 GPS 44mm Aluminium Grey Black Sport Loop

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Apple Watch Series 4 GPS 44mm Aluminium Grey Black Sport Loop
 
Úplne nové. Pre tvoje lepšie ja.
Predstavujeme Apple Watch Series 4. V novom dizajne. A od základov prepracované, aby ti pomáhali žiť aktívnejšie, zdravšie a zostať v kontakte.
 
Celkom nový dizajn
Namiesto evolúcie, revolúcia.
Najväčší displej Apple Watch doteraz. Nový elektrický senzor tepovej frekvencie. Vynovená Digital Crown s haptickou odozvou. Dobre známe, a predsa úplne nové hodinky Apple Watch Series 4 nastavujú nový štandard v tom, čo môžu hodinky ponúkať.
 
Series 4 prichádza so zásadne vylepšeným dizajnom a technických spracovaním Apple Watch. Každý jeden detail sme dôkladne premysleli. Od zaoblených rohov väčšieho a úplne nového displeja až po architektúru čipu S4. Apple Watch boli vždy jedinečne osobným produktom. A teraz dokážu ešte viac.
 
Najväčší displej Apple Watch doteraz. Veľká vec.
Hodinky Apple Watch definuje ich displej. A preto Series 4 posúva jeho hranice ešte ďalej. Chceli sme ho zväčšiť tak, aby sa výrazne nezmenila veľkosť krytu a zároveň sa zachovala výdrž batérie. Vďaka užším okrajom je teraz obrazovka o 30 % väčšia a nová technológia displeja LTPO šetrí energiu, takže na jedno nabitie ti hodinky vydržia celý deň.
 
Nový rozmer zážitkov.
Zaoblené rohy presne kopírujú líniu krytu a dotvárajú tak jeho príťažlivejší a uhladenejší vzhľad. Vďaka nim siaha obraz aj dotykový povrch až k okrajom displeja.
 
Viac informácií v každom milimetri.
Nanovo navrhnuté rozhranie naplno využíva väčšie rozmery displeja a zobrazuje viac informácií s väčšími detailmi. Nový ciferník Infograf dokáže zobraziť až osem komplikácií, takže toho naraz uvidíš a urobíš viac.
 
Digital Crown. Opäť prevratná inovácia.
Korunku Digital Crown sme vymysleli, aby sa Apple Watch mohli ovládať jednoducho a bez prekrývania displeja. V Apple Watch Series 4 sme tento mechanizmus od základu prebudovali. Vďaka haptickej odozve máš teraz pri otáčaní korunky pocit, že naozaj kliká.
 
Malý zázrak.
Digital Crown je jeden z najzložitejších systémov, aké sme kedy v Apple vytvorili. A korunka v Apple Watch Series 4 toho dokáže ešte viac, hoci je jej mechanizmus miniatúrnejší. Celková zostava je o 30 percent menšia, aj keď má o 21 percent viac komponentov.
 
Počúvajú tvoje srdce.
Optický senzor na meranie tepovej frekvencie bol súčasťou Apple Watch už od začiatku. No teraz ťa už vie upozorniť aj na nízky tep – ak nevykonávaš žiadnu aktivitu a tep ti na viac ako 10 minút klesne pod nastavenú hranicu. Môže to byť príznakom bradykardie, čo je vážny stav, v ktorom srdce nepumpuje do tela dostatok okysličenej krvi.
 
Veľké nápady nepotrebujú veľa miesta.
Nové Apple Watch sú v každom ohľade optimalizované, výkonnejšie a pritom tenšie než predtým. A na jedno nabitie vydržia až 18 hodín.
 
Úplne nový čip S4.
S4 nie je len procesor. Je to celý systém sústredený do jedného komponentu – SiP (System in Package). Táto architektúra umožňuje vtesnať úžasné funkcie do miniatúrneho priestoru v hodinkách. Apple Watch sú v skutočnosti jediným produktom na svete, ktorý celý beží na princípe systému SiP.
 
Reproduktor hlasnejší o 50 percent. 
Väčší a ešte výkonnejší reproduktor hodiniek Apple Watch Series 4 ponúka výrazne vylepšenú kvalitu zvuku. A mikrofón sme preložili na opačnú stranu, aby sme obmedzili ozvenu pri telefonických hovoroch.
 
Tréningy v ešte lepšej forme.
Automatické rozpoznávanie tréningu. Nové cvičenia pre jogu a turistiku. Vylepšené funkcie pre bežcov, ako napríklad upozornenia pre rytmus a tempo. A pri každom svojom cvičení môžeš pohľadom sledovať až pať metrík súčasne.
 
Komplexné sledovanie aktivity
Rozhýbu ťa.
Nové priame súboje. Zdieľanie aktivít s priateľmi. Personalizované koučovanie. Mesačné výzvy. Ocenenia za úspechy. Získaš toľko motivácie, že svoje kruhy aktivít uzavrieš každý deň.
 
 
Technické parametre
 • púzdro z anodizovaného hliníka 44mm
 • remienok pre zápästie s obvodom 145-220mm
 • 64bitový dvojjadrový procesor S4
 • bezdrôtový čip Apple W3
 • barometrický výškomer, optický snímač tepovej frekvencie, elektrický snímač tepovej frekvencie
 • nový akcelerometer a gyroskop
 • snímač okolitého osvetlenia
 • LTPO OLED Retina displej s Force Touch
 • korunka Digital Crown s haptickou odozvou
 • tvrdené Ion-X sklíčko, zadná strana zo zafírového krištáľu a keramiky
 • Wi-Fi (802.11b/g/n v pásme 2.4 GHz), Bluetooth 5.0
 • výdrž batérie 18 hodín
 • vodeodolné do 50 metrov
 • kapacita 16GB
 • watch OS 5
 
Rozmery
 • výška 44 mm
 • šírka 38 mm
 • hrúbka 10.7 mm
 
Hmotnosť 
36.7 g