Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Fitbit Versa Charcoal Woven

Fitbit Versa Charcoal Woven

  • Kód: Fitbit Versa Charcoal Woven
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Fitbit
Cena: 203,50 EUR
POPIS
Fitbit Versa Charcoal Woven
 
Dávno už neplatí, že hodinky ukazujú iba presný čas. Teraz už tento pomocník na zápästí zvládne udržať krok aj s veľmi aktívnymi športovcami. Spoločnosť Fitbit patrí k popredným hráčom na poli inteligentných hodiniek a športových náramkov. Model Versa vás zaujme pokročilými funkciami, veľkým displejom a jednoduchým dotykovým ovládaním, ktoré vám umožní mať dokonalý prehľad o každom svojom kroku, a to doslova. Zariadenie meria počet denných krokov, vzdialenosť, spálené kalórie aj počet vyšliapaných poschodí. To však nie je ani zďaleka všetko, čo dokáže.
 
Bude vás strážiť vo dne aj v noci. V priebehu vášho snenia meria dĺžku a kvalitu spánku a ráno vám prináša analýzu s tipmi na zlepšenie. Okrem toho má integrované meradlo srdcového tepu, ktoré je pre športovca nevyhnutné na aktívne spaľovanie tukov a tvorbu svalovej hmoty. Sami si môžete vybrať konkrétne cvičenie alebo sa rovno začať hýbať s tým, že hodinky samy rozoznajú vašu aktivitu a začnú ju zaznamenávať. Potom stačí iba spustiť Fitbit aplikáciu na svojom telefóne alebo tablete a synchronizovať namerané dáta, aby ste svoje štatistiky videli prehľadne na displeji prístroja.
 
 
Značka
Fitbit
 
Kategória
Inteligentné hodinky
 
Ovládanie
dotykové, tlačidlové
 
Typ displeja
IPS LCD
 
Uhlopriečka displeja (palce)
1,34" 
 
Rozlíšenie displeja
300 x 300
 
Interná pamäť
Áno
 
Funkcie
* Funkcie a monitoring aktivít - čas, hudobný prehrávač, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie tepovej frekvencie, meranie vzdialenosti, spánková aktivita, test kondície, vibrácie, výpočet spálených kalórií
* Notifikácie - e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
* Aktivity - beh, cyklistika, fitness, outdoor, plávanie, spoločnosť, turistika
 
Batéria
- Typ akumulátora - Li-Pol
- Výdrž batérie - 100 hod.
- Možnosť nabíjania - konektor Dock
 
Kompatibilné operačné systémy
Android , iOS
 
Konektivita
- NFC
- Wi-Fi
- Bluetooth
- Senzory - akcelerometer, kompas, krokomer, senzor okolitého svetla, senzor srdcového tepu, spálené kalórie
 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra