Vážení zákazníci, doručenie tovaru do Vianoc garantujeme pre objednávky prijaté, spracované a zaplatené (alebo na dobierku) do 17.12.2018 do 13:00.

 

Otváracia doba počas vianočných sviatkov:

od 22.12.2018 do 26.12.2018: ZATVORENÉ

od 27.12.2018 do 28.12.2018: OTVORENÉ  

 

 

Garmin Fenix 5 Silver Black

Garmin Fenix 5 Silver Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Garmin Fenix 5 Silver Black
 
Pre všetkých z vás, čo túžia po smart fitness hodinkách spĺňajúcich aj tie najvyššie nároky na eleganciu a vydarený dizajn, je tu nový model Fenix ​​5 od skúseného výrobcu navigačných systémov GARMIN. Ide o naozaj komplexné zariadenie, ktoré vám okrem funkcie klasických hodiniek toho ponúkne naozaj veľa. Už na prvý pohľad vás očarí vydarený 1,2palcový CHROMA displej s celkovým rozlíšením 240×240 px. Ten vás okrem aktuálneho času bude informovať o vašich fyzických výkonoch, nech budete športovať alebo napríklad odpočívať.
 
Po úplnom nabití vydrží batéria prístroja až 9 dní v závislosti od nastavenia. Model disponuje skvelou výbavou na čele s optickým snímačom srdcového tepu, 3osým kompasom, gyroskopom, barometrickým výškomerom a akcelerometrom, vďaka ktorým si môžete dopriať kompletné informácie o vašom pohybe a výkonoch. Pre určovanie polohy využíva tento model ako GPS, tak GLONASS. Hodinky môžete jednoducho pomocou Bluetooth pripojiť k svojmu telefónu a tým výrazne rozšíriť možnosti tohto skvelého prístroja. Samozrejmosťou je vodotesnosť až do tlaku 10 atmosfér.
 
Značka
Garmin
 
Vodotesnosť
10 m
 
Spotreba kalórií
Áno
 
Zameranie
multisport - športtester
 
GPS
Áno
 
Spojenie s PC
Áno
 
Výškomer a barometer
Áno
 
Snímač srdcovej frekvencie
Áno
 
Multi-šport (zmena šport. módu)
Áno
 
Bluetooth
Áno