Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Garmin Fenix 5 Silver Black

Garmin Fenix 5 Silver Black

  • Kód: Garmin Fenix 5 Silver Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Garmin
Cena: 452,20 EUR
POPIS
Garmin Fenix 5 Silver Black
 
Pre všetkých z vás, čo túžia po smart fitness hodinkách spĺňajúcich aj tie najvyššie nároky na eleganciu a vydarený dizajn, je tu nový model Fenix ​​5 od skúseného výrobcu navigačných systémov GARMIN. Ide o naozaj komplexné zariadenie, ktoré vám okrem funkcie klasických hodiniek toho ponúkne naozaj veľa. Už na prvý pohľad vás očarí vydarený 1,2palcový CHROMA displej s celkovým rozlíšením 240×240 px. Ten vás okrem aktuálneho času bude informovať o vašich fyzických výkonoch, nech budete športovať alebo napríklad odpočívať.
 
Po úplnom nabití vydrží batéria prístroja až 9 dní v závislosti od nastavenia. Model disponuje skvelou výbavou na čele s optickým snímačom srdcového tepu, 3osým kompasom, gyroskopom, barometrickým výškomerom a akcelerometrom, vďaka ktorým si môžete dopriať kompletné informácie o vašom pohybe a výkonoch. Pre určovanie polohy využíva tento model ako GPS, tak GLONASS. Hodinky môžete jednoducho pomocou Bluetooth pripojiť k svojmu telefónu a tým výrazne rozšíriť možnosti tohto skvelého prístroja. Samozrejmosťou je vodotesnosť až do tlaku 10 atmosfér.
 
Značka
Garmin
 
Vodotesnosť
10 m
 
Spotreba kalórií
Áno
 
Zameranie
multisport - športtester
 
GPS
Áno
 
Spojenie s PC
Áno
 
Výškomer a barometer
Áno
 
Snímač srdcovej frekvencie
Áno
 
Multi-šport (zmena šport. módu)
Áno
 
Bluetooth
Áno


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar