Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 
 

 

Huawei Watch 2 Sport Band LTE Grey

Huawei Watch 2 Sport Band LTE Grey

  • Kód: Huawei Watch 2 Sport Grey
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Huawei
Cena: 247,80 EUR
POPIS
Huawei Watch 2 Sport Band LTE Grey
 
Prvé hodinky so systémom Android Wear majú zafírové sklíčko. Je tvrdé ako diamant a presne tak i krásne. Huawei Watch sú hodinky, ktoré budete chcieť nosiť každý deň. Keď budete hodinky Huawei Watch mať istý čas na ruke, zistíte, že sú omnoho viac ako inteligentné hodinky: je to inteligentné dátové centrum, ktoré dokáže zmeniť váš spôsob života. Klasické hodinky, ktoré vydržia skúšku času. Práve preto pochádza inšpirácia pre hodinky Huawei zo zlatého veku dizajnu hodiniek, avšak so súčasným moderným pojatím. Vďaka tomu sú hodinky neodolateľne nadčasové. Všetko, čo robíte s hodinkami Huawei Watch je inteligentné, jednoduchšie a intuitívnejšie. Stačí prejsť prstom na ciferníku doprava a pohotovo nájdete kontakty pre rýchle volanie a písanie správ. Pohybom doľava alebo dvojitým kliknutím na korunku spustíte aplikácie. S možnosťou výberu zo 40 rôznych dizajnov ciferníkov, troch luxusných puzdier a širokej škály kvalitných kožených či oceľových remienkov sú Huawei Watch umelecké dielo, ktoré si môžete upraviť podľa seba. A všetko sa zobrazuje v úchvatných detailoch na displeji AMOLED s vysokým kontrastom 10 0000 : 1 a ultravysokým rozlíšením 286 ppi. Hodinky Huawei Watch využívajú operačný systém Android Wear a sú vybavené inteligentným osobným asistentom Google Now. Celý svet máte teraz na zápästí a hodinky vám poskytujú všetky informácie, ktoré potrebujete k lepšiemu životu.
 
Značka
Huawei 
 
Použitie
Smartwatch
 
Displej
1,2" circular AMOLED display (Corning Gorilla Glass)
 
Rozlíšenie 
390 x 390 pixels s PPI 326
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 2100
 
Operačný systém
Android Wear 2.0
Podporované mobilné OS: Android 4.4+, OS 9.0+
 
Pamäť
4 GB Flash
768 MB RAM
 
Konektivita
Bluetooth: 2.4 GHz Bluetooth 4.1 BLE + BR / EDR
WiFi: 2.4 GHz 802.11b/g/n
NFC podporované
GPS + Glonass
 
Kapacita batérie
420 mAh
 
Rozmery 
48,9 x 45 x 12,6 mm
 
Hmotnosť
40g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra