Huawei Watch GT 2 Sport Black

Huawei Watch GT 2 Sport Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Huawei Watch GT 2

Moderné spracovanie
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 46 mm oslní na prvý pohľad svojím exkluzívnym a precíznym remeselným spracovaním. Aj cez svoj minimalistický dizajn s bezrámovým ciferníkom si hodinky zachovávajú vysokú odolnosť. Základ tela je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka ktorej je pevné, ľahké a hlavne odolné. K hodinkám je dodávaný elegantný hnedý kožený remienok. Huawei Watch GT 2 46 mm sa tak stanú užitočným módnym doplnkom, ktorý sa hodí pre každú príležitosť.

Nádherný displej
Huawei Watch GT 2 46 mm si zakladajú nielen na perfektnom spracovaní a krásnom dizajne, ale kladú dôraz aj na displej. Do výbavy dostali displej s moderným AMOLED panelom, ktorý vyniká krásnym zobrazením so živými farbami a silným podsvietením, ktoré zaistí skvelú čitateľnosť za akýchkoľvek okolností. Rozlíšenie displeja je 454 x 454 pixelov. Výsledný obraz tak bude veľmi jemný a skvele čitateľný. Ďalšou prednosťou displeja je presné dotykové ovládanie s vynikajúcou citlivosťou, takže ovládanie hodiniek bude naozaj jednoduché a pohodlné. Displej je chránený 3D tvrdeným zaguľateným sklom, ktoré je odolné voči vode i prachu.

Športujte, trénujte
Krásne spracované telo chytrých hodiniek Huawei Watch GT 2 46 mm ukrýva tiež veľa zaujímavých funkcií. Jednou z nich je váš osobný tréner, ktorý vám pomôže zefektívniť tréningy a poskytne vám profesionálne výstupné dáta z každého vášho cvičenia. Hodinky možno využívať v režime triatlone s možnosťou sledovania plávania, behu a jazdy na bicykli. Ďalej umožňujú záznam tréningu na eliptických a veslovacích trenažéroch. Hodinky ukrývajú tiež režim, ktorý vám pomôže udržiavať vašej kondícii pomocou prednastavených kurzov. Dáta zo všetkých aktivít následne analyzujú a poskytnú vám kompletné informácie o cvičení, ďalej napríklad potrebnú dobu zotavenia a intenzitu tréningu. V neposlednej rade vám budú hodinky monitorovať aj VO2 Max.

Monitoring srdce v reálnom čase
Ďalším prvkom výbavy chytrých hodiniek Huawei Watch GT 2 46 mm je pokročilý senzor tepovej frekvencie TruSeen 3.5. Tento senzor umožní presné meraním počas celého dňa, je úplne jedno, či budete odpočívať, spať, pracovať alebo športovať. Vďaka pokročilým algoritmom a umelej inteligencii budete mať po celý deň prehľad o zaťažení vášho srdca. Výhodou je možnosť snímania srdcového tepu aj počas plaveckého tréningu.
 

Huawei TruSleep ™ 2.0 a Huawei TruRelax ™
Medzi ďalšími funkciami je pokročilé sledovanie spánku Huawei TruSleep ™ 2.0. Vďaka tejto technológii dokážu hodinky diagnostikovať až 6 bežných porúch spánku. Zároveň vám aj poradia čo urobiť, aby bol váš spánok kvalitnejší. Spolu s monitoringom spánku hodinky sledujú aj tep a dýchanie. Po prebudení vám ukážu vaše skóre za vašej celkovú kvalitu spánku. Ďalším užitočným pomocníkom je monitor stresu Huawei TruRelax ™, ktorý stráži vašej stresovú hladinu po celý deň a následne vám pomôže pomocou dychového cvičenia efektívne relaxovať.

Funkcie pre každý deň
Samozrejmosťou sú aj funkcie, ktoré využijete každý deň. Hodinky vám budú počítať kroky, spálené kalórie alebo napríklad koľkokrát vstanete. Budete si môcť nastavovať ciele, ktoré vás budú motivovať k lepším výkonom a udržiavať vás stále v kondícii. Hodinky ďalej umožní aj príjem notifikácií z vášho telefónu. Na svojom zápästí tak budete mať prehľad o všetkom, čo sa na vašom telefóne odohráva. Budete si môcť čítať emaily aj SMS správy a odpovedať na ne. Medzi ďalšími funkciami, ktoré oceníte každý deň sú budík, časovač, stopky, svietidlo a počasie. Nechýba ani funkcia Nájsť môj telefón. Huawei Watch GT 2 46 mm sú ďalej vybavené vlastným GPS modulom s podporou Glonass. Prehrajú hudbu aj zavolajú

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí integrovaný hudobný prehrávač s možnosťou prehrávania bez potreby telefónu. S hodinkami stačí spárovať bezdrôtová Bluetooth slúchadlá a ihneď si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu aj počas tréningu. Ďalšou užitočnou funkciou je možnosť telefonovania prostredníctvom hodiniek. K tejto funkcii je nevyhnutné mať spárovaný s hodinkami svoj telefón a mať ho v dosahu. Vďaka tomu môžete byť stále v kontakte, aj keď budete práve zaneprázdnení.

Vylepšená výdrž batérie
Ďalšou skvelou vlastnosťou je vylepšená výdrž batérie. Hodinky disponujem inovatívnym procesorom Kirin A1, ktorý je výkonný, ale zároveň aj energeticky nenáročný. Hodinky tak budú mať dostatok energie, aby s vami vydržali držať krok o mnoho dlhšie. Batéria je schopná pojať dostatok energie až na dva týždne prevádzky. Pri aktívnom využívaní s počúvaním hudby, GPS tracking a monitorovaním cvičení sa maximálnu výdrž dostane na 30 hodín. Hodinky tak budú skvelým parťákom, ktorý vás nenechá len tak v štichu.