Huawei Watch GT Classic Brown

Huawei Watch GT Classic Brown

  • Kód: Huawei Watch GT Classic
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Huawei
Cena: 125,00 EUR
OMC : 150,00 EUR ⓘ
POPIS
Huawei Watch GT Classic Brown
 
Nadčasové, ideálne pre váš aktívny život a nabité funkciami - to sú športové hodinky Huawei Watch GT. Užite si klasický dizajn okruhlého ciferníku v spojení s pokročilými funkciami. Hodinky sú vhodné pre každodenné nosenie vďaka konštrukcii z keramického rámu, plášta z nerezovej ocele a špeciálneho DLC povlaku.
 
Dokáže s vami držať krok
Nový inteligentný systém šetrenia batérie sa postará o nadštandardne dlhú dobu používania. Hodinky podľa aktivity spoznajú, či sa majú prepnúť do režimu výkonu či efektivity. Prispôsobia tak energiu podľa aktuálnej vykonávanej aktivity a budú Vás sprevádzať na každom kroku až neuveriteľné dva týždne.
 
Citlivejšie senzor srdcového tepu
Senzor stráženia srdcovej aktivity TrueSeen pracuje ešte efektívnejšie a presnejšie než predchádzajúce generácie senzorov. Je tu použitý samoučiaci sa algoritmus, ktorý poskytne tie najpresnejšie výsledky, a to všetko okamžite v reálnom čase. Je skvelým pomocníkom napríklad pri behaní. V režime inteligentného tréningu Vás hodinky sami vedú a odporúčajú úpravu tempa.
 
Presné určovanie polohy
Vďaka modernému GPS, ktoré podporuje dôležité hlavné systémy (GPS, Galileo a Glonass) dosahujú hodinky vynikajúcu presnosť v určovaní polohy. Satelity vyhľadajú Vašu pozíciu naozaj veľmi rýchlo a presne.
 
Parťák do každého prostredia
Nech chodíte po meste a prijímate hovory, pretiahnete si telo v posilňovni či vyrazíte do prírody, tieto multifunkčné športové hodinky Vás nesklamú. Bez problémov zmeriate spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť či dobu aktivity. Hodinky sú tiež vodotesné až do 50 metrov, takže vodný tréning rozhodne vynechať nemusíte. Ak vyrazíte do hôr, oceníte funkcie ako barometer, GPS alebo kompas.
 
Inteligentný monitoring spánkovej aktivity
Tieto hodinky dokážu tiež monitorovať priebeh a kvalitu spánku. Technológia TruSleep pozorne monitoruje priebeh každého cyklu spánku a podľa vyhodnotených dát je schopná odporučiť až 200 návrhov, ktoré by mohli Váš spánok skvalitniť.
 
Značka
Huawei
 
Použitie
Smartwatch
 
Typ displeja 
AMOLED
 
Uhlopriečka displeja 
1.39" 
 
Rozlišenie displeja
454 × 454
 
Slot pre SIM 
neobsahujú
 
Funkcie
GPS
GLONASS
gyroskop
akcelerometer
Snímač tepovej frekvencie
Snímač okolitého osvetlenia
 
Kapacita baterie
420 mAh
 
Pohotovostná doba 
336 hod
 
Rozmery
46,5 x 46,5 x 10,6 mm
 
Hmotnosť 
46 g
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra