Huawei Watch GT Elegant White

Huawei Watch GT Elegant White

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Huawei Watch GT Elegant White
 
Nadčasové, ideálne pre váš aktívny život a nabité funkciami. Užite si klasický dizajn okrúhleho ciferníka v spojení s pokročilými funkciami. Hodinky sú vhodné pre každodenné nosenie vďaka konštrukcii z keramického rámu, plášta z nerezovej ocele a špeciálneho DLC povlaku.
 
Dokáže s vami držať krok
Nový inteligentný systém šetrenia batérie sa postará o nadštandardne dlho dobu používania. Chytré hodinky podľa aktivity spoznajú, či sa majú prepnúť do režimu výkonu či efektivity. Prispôsobí tak energiu podľa aktuálnej vykonávanej aktivity a budú Vás sprevádzať na každom kroku až neuveriteľné dva týždne.
 
Citlivejšie senzor srdcového tepu
Senzor stráženie srdcovej aktivity TrueSeen pracuje ešte efektívnejšie a presnejšie než predchádzajúce generácie senzorov.Poskytne tak tie najpresnejšie výsledky, a to všetko okamžite v reálnom čase. V režime inteligentného tréningu Vás hodinky sami vedú a odporúčajú úpravu tempa.
 
Presné určovanie polohy
Vďaka modernému GPS, ktoré podporuje dôležité hlavné systémy (GPS, Galileo a Glonass) dosahujú hodinky vynikajúcu presnosť v určovaní polohy. 
 
Parťák do každého prostredia
Nech chodíte po meste a prijímate hovory, pretiahnete telo v posilňovni či vyrazíte do prírody, tieto multifunkčné hodinky Vás nesklamú. Bez problémov zmeriate spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť či dobu aktivity. Hodinky sú tiež vodotesné až do 50 metrov. Ak vyrazíte do hôr, oceníte funkcie ako barometer, GPS alebo kompas.
 
Inteligentný monitoring spánkovej aktivity
Tieto hodinky dokážu tiež monitorovať priebeh a kvalitu spánku. Technológia TruSleep pozorne monitoruje priebeh každého cyklu spánku a podľa vyhodnotených dát je schopná odporučiť až 200 návrhov, ktoré by mohli Váš spánok skvalitniť.
 
Značka
Huawei
 
Použitie
Smartwatch
 
Typ displeja 
AMOLED
 
Uhlopriečka displeja 
1.2" 
 
Rozlišenie displeja
390 × 390
 
Slot pre SIM 
neobsahujú
 
Výdrž batérie 
až 336 hodín
 
Funkcie
GPS
GLONASS
gyroskop
akcelerometer
barometer
Snímač tepovej frekvencie
Snímač okolitého osvetlenia
 
Kapacita baterie
410 mAh
 
Obvod zápästia
130 - 190 mm
 
Rozmery
42,8 x 46,5 x 10,5 mm
 
Hmotnosť 
36 g