Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm SM-R830 Black SM-R830NZKAXEZ

Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm SM-R830 Black SM-R830NZKAXEZ

  • Kód: Samsung Galaxy Watch Active 2
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 228,00 EUR
OMC : 274,00 EUR ⓘ
POPIS
Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm SM-R830 Black
 
Dodržujte zdravý životný štýl s osobným asistentom na vašom zápästí. Galaxy Watch Active 2 sa o vás postarajú a vždy vám vhodne poradia. Poskytnú vám presnejšie informácie o vašom zdraví na väčšej obrazovke. 
Dokonalý komfort na vašom zápästí
Vychutnajte si naplno ničím nerušený pohľad na displej, ktorý dominuje štíhlemu telu hodiniek. Galaxy Watch Active2 ponúkajú väčší displej s dokonalou čiernou obrazovkou, ktorú neobklopujú takmer žiadne rámiky. Dotyková luneta vám umožní rýchlo ovládať funkcie. Získajte viac priestoru na informácie, ktoré chcete mať k dispozícii.
Odfoťte svoj outfit a preneste ho na svoje zápästie
Vyjadrite svoj štýl ciferníkom, ktorý zodpovedá vášmu súčasnému vzhľadu a nálade. Stačí, aby ste odfotili svoj aktuálny outfit - Galaxy Watch Active 2 okamžite vytvoria ciferník, ktorý s ním bude ladiť. 
Merajte svoj tréning priamo na zápästí
Galaxy Watch Active 2 sledujú váš pohyb, takže stačí, ak si ich nasadíte a začnete cvičiť. Medzi automaticky sledované aktivity pribudlo plávanie, takže ich je teraz sedem. Navyše môžete manuálne sledovať desiatky ďalších. Funkcia Running coach vám poskytne užitočné rady v reálnom čase.Zároveň myslia na vaše fyzické aj duševné zdravie. Monitoring stresu na vás preto bude dávať pozor, keď budete napätí. Využite odporúčané dychové cvičenia a dosiahnite duševnú rovnováhu.  Sledovanie zdravia je kľúčovou funkciou Galaxy Watch Active 2. Na spodnej strane nového zakriveného tela, ktoré dokonale kopíruje vaše zápästie, nájdete hneď osem fotodiód. Hodinky pomocou nich sledujú váš srdečný tep a upozornia vás, pokiaľ by sa dostal nad alebo pod normálnu hodnotu.
Pôjdu s vami kamkoľvek aj vďaka skvelej výdrži batérie
Vyrazte von s Galaxy Watch Active 2, ktorých batéria vydrží pri bežnom používaní aj dlhšie než deň. Okrem toho, že Galaxy Watch Active2 vynikajú odolnosťou voči vode a prachu IP68 a 5ATM, vyznačujú sa tiež celkovou odolnosťou na vojenskej úrovni, vďaka čomu vás môžu sprevádzať v rôznorodých prírodných podmienkach. Dobehnite ďalej a zažijete viac.
 
Značka
Samsung
 
Veľkosť displeja
1,2" (30,2 mm)
 
Rozlíšenie 
360 x 360
 
Technológia displeja
AMOLED
 
Počet jadier 
2 x 
 
Fekvencia procesora
1,15 GHz
 
Vnútorná pamäť 
4 GB
 
Veľkosť pamäte RAM 
0,75 GB
 
Externá pamäť
Nie
 
Operačný systém 
Tizen
 
Senzory 
- barometer
- akcelerometer
- senzor srdcového tepu
- gyroskop
- svetelný senzor
 
Rozmery (V x Š x H)
40,0 mm × 40,0 mm × 10,9 mm
 
Hmotnosť
26 g
 
Kapacita batérie 
247 mAh
 
Audio formáty
MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB
 
Ostatné funkcie
Wi-Fi 802,11 b/g/n 2,4 GHz
GPS, Glonass
Bluetooth 5.0
NFC


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra