Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Green

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Green

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 Green
 
Nadčasový dizajn. Super AMOLED displej. Subtílne tvary, ktoré lahodia očiam. Ultraľahké prevedenie. Praktické prepojenie s vaším smartfónom. Bezdrôtové nabíjanie. Veľké množstvo smart funkcií. Zoznámte sa s hodinkami Galaxy Watch Active od spoločnosti Samsung. Hodinkami novej generácie. Stanú sa vaším osobným asistentom, trénerom i motivačným koučom. Snúbi sa v nich elegancia klasických analógových hodiniek s inovatívnou technológiou. Každý deň iné hodinky. S Galaxy Watch Active žiadny problém. Umožňujú vám totiž meniť vzhľad digitálneho ciferníka podľa nálady či momentálneho outfitu. Potrebujete oslniť na pracovnej schôdzke, alebo naopak podtrhnúť športovejší look? Hodinky sú vždy pripravené vyšperkovať váš imidž do posledného štýlového detailu. Plávajte. Behajte. Posilňujte. Vaše Galaxy Watch Active vám budú vždy v pätách. Pomocou funkcie Denná aktivita totiž monitorujú vašu pohybovú aktivitu. A nielen to – dokážu detailne sledovať váš príjem kalórií, pitný režim či stravovacie návyky. Pokročilý pohybový senzor následne sám rozozná až sedem druhov cvičení a vyhotoví vám potrebné štatistiky. Vy sa sústreďte len na váš výkon. A keď sa po únavnom dvíhaní činiek budete chcieť ovlažiť v bazéne, hodinky si vôbec nemusíte dávať dolu. Disponujú totiž certifikátom vodoodolnosti 5 ATM.
 
Nadýchnite sa a utíšte na okamih chaos všedných dní. Vaše hodiny vám s tým pomôžu. Vďaka integrovanému meraču tepovej frekvencie dokážu samé vyhodnotiť úroveň vášho stresu. Akonáhle zistia miernu odchýlku od normálneho stavu, spustia príjemné dýchacie cvičenie, ktoré vám pomôže zrelaxovať a dostať stres pod kontrolu. Získajte komplexný prehľad o vašom zdraví. Každý deň. Špičková aplikácia Samsung Health sleduje a následne analyzuje vaše denné stravovacie a pohybové zvyky, aby vám pomohla s nastolením vyváženejšieho a najmä zdravšieho životného štýlu. Navyše dokáže zobraziť dôležité ukazovatele ako sú váš krvný tlak, cukor v krvi či aký bol váš denný príjem kofeínu.
 
Ak máte dobré ráno, obvykle je dobrý i celý deň. Hodinky Galaxy Watch Active sa o vás nestarajú len v okamihoch, keď ste aktívny. Dbajú aj na váš pravidelný a kvalitný spánkový režim. Rozoznajú štyri základné spánkové fázy, aby ste sa každé ráno mohli zobudiť svieži a pripravení do nové dňa. Hodinky Galaxy Watch Active sa nielen pohodlne nosia, ale majú aj komfortné bezdrôtové nabíjanie. Pri plnej kapacite batérie vám vydržia viac než 45 hodín. Ak navyše vlastníte nový smartfón Samsung Galaxy S10, môžete využiť šikovné bezdrôtové zdieľanie energie a nabiť si hodinky priamo na jeho zadnej strane.
 
Stačí dotyk prsta a Galaxy Watch Active okamžite reagujú na vaše požiadavky. Mimoriadne prehľadné užívateľské rozhranie One UI vám uľahčí akýkoľvek úkon. Skutočne sa môžete sústrediť len na to najdôležitejšie – na zadávanie svojich fitnes cieľov, počúvanie hudby, komunikáciu s priateľmi či plánovanie pracovných schôdzok. Všetko rýchlo, plynulo a pohodlne.
 
Značka
Samsung
 
Veľkosť displeja
1,1" (28,1 mm)
 
Rozlíšenie 
360 x 360
 
Technológia displeja
Super AMOLED
 
Počet jadier 
2 x 
 
Fekvencia procesora
1,15 GHz
 
Vnútorná pamäť 
4 GB
 
Veľkosť pamäte RAM 
0,75 GB
 
Externá pamäť
Nie
 
Operačný systém 
Tizen
 
Senzory 
- barometer
- akcelerometer
- senzor srdcového tepu
- gyroskop
- svetelný senzor
 
Rozmery (V x Š x H)
39,5 × 39,5 × 10,5 mm
 
Hmotnosť
25 g
 
Kapacita batérie 
230 mAh
 
Audio formáty
MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB
 
Ostatné funkcie
Wi-Fi 802,11 b/g/n 2,4 GHz
GPS, Glonass, Beidou, Galileo
Bluetooth v4.2
NFC