Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

Samsung Gear Fit2 R365 Pro Large Black

Samsung Gear Fit2 R365 Pro Large Black

  • Kód: Samsung Gear Fit2 Pro Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 212,40 EUR
POPIS
Samsung Gear Fit2 R365 Pro Large Black
 
 
Naplávajte si kraula. Choďte do sprchy priamo po tréningu. Najnovší Gear Fit2 Pro totiž prichádza s certifikáciou 5 ATM, ktorá zaručuje jeho odolnosť voči vode.* Odteraz si môžete užívať naplno všetky vodné športy a aplikácia Speedo**, navrhnutá špeciálne pre Gear Fit2 Pro, vám prinesie záznam o každom pohybe. Bez ohľadu na to, či si idete zahrať tenis, basketbal alebo sa učíte nové tanečné kroky, Gear Fit2 Pro automaticky rozozná a zaznamená každú aktivitu. Počas celého dňa navyše meria váš tep a práve sledovanie tepovej frekvencie počas vášho cvičenia prispeje k efektívnejšiemu tréningu.
 
4 spôsoby motivácie
 
* UA RECORD - Sledujte všetky svoje aktivity, spánok a pokroky v cvičení na jednom mieste a získajte prehľad o svojej fyzickej kondícii.
* MapMyRun - Naplánujte a odmerajte si všetky vaše trasy na skutočné mapy a zaznamenajte každý zabehnutý, najazdený či prejdený kilometer. 
* MyFitnessPal - Stravujte sa s rozumom a dosiahnite všetky nastavené ciele. Sledujte svoj kalorický príjem a výdaj.
* Endomondo - Pripojte sa do globálnej komunity nadšených športovcov, v ktorej spolu s osobnými tréningovými plánmi dosiahnete svoje ciele.
 
Potrebujete si zachovať seriózny pracovný vzhľad? V tom prípade je pre vás ako stvorené decentné čierne prevedenie náramku. Ak naopak radi vyčnievate z davu, zvoľte si červený dizajn. Akúkoľvek farbu si vyberiete, vždy si môžete byť istý, že Gear Fit2 Pro bude na vašom zápästí bezpečne držať a to aj pri plávaní alebo v posilňovni. Viac ako 3000 aplikácií (vrátane Spotify) a široká škála ciferníkov. Prispôsobte si Gear Fit2 Pro presne podľa svojich potrieb a vkusu. Prejdite do obchodu Galaxy a nájdite presne to, čo potrebujete.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie
Fitness náramok
 
Technológia (hlavný displej)
Zakrivený Super AMOLED
 
Uhlopriečka displeja
1,5" (38,6mm)
 
Rozlíšenie (hlavný displej)
216 × 432
 
Farebná hĺbka (hlavný displej)
16M
 
Interná Pamäť 
4 GB
 
Veľkosť Pamäte RAM 
0,5 MB
 
Operačný systém 
Tizen
 
Senzory
Akcelerometer, barometer, gyro senzor, HR senzor
 
Kapacita batérie
200 mAh
 
Výdrž pri bežnom využití
3-4 dni
 
Audio formáty
MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
 
Lokalizačné služby
GPS,Glonass
 
Wi-Fi
802.11 b/g/n 2.4GHz
 
Verzia Bluetooth
Bluetooth v4.2
 
Rozmery (V x Š, mm)
51,3 × 25,0 mm
 
Hmotnosť
34 g
 
Veľkosť
L (obvod zápästia 155-210 mm)
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra