Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
Pozor! Zmena otváracích hodín od 23.07.2018 do 03.09.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 

 

Samsung Watch Gear S3 Classic R770 Silver

Samsung Watch Gear S3 Classic R770 Silver

  • Kód: Samsung Gear S3 Classic Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 256,40 EUR
POPIS

Samsung Watch Gear S3 Classic R770 Silver

Svojim jedinečným a prémiovým prevedením si hodinky Samsung Gear S3 Classic získajú Vaše sympatie i pozornosť už po prvých sekundách. Hoci ide o Smart hodinky, na prvý pohľad tak vôbec nepôsobia, čo mnohí z Vás určite ocenia. Elegantný vzhľad z nich robí dokonalý doplnok každého Vášho outfitu. Navyše ponúkajú množstvo všestranných funkcií, s ktorými sa budete cítiť skutočne slobodný. Svojim rafinovaným a minimalistickým vzhľadom pôsobia nadčasovo a neprehliadnuteľne zároveň. S otočnou lunetou je ich používanie mimoriadne jednoduché. Kruhový Super AMOLED displej prichádza s klasickým vzhľadom, ktorý zabezpečuje práve funkcia Always On Display. S veľkosťou 1,3 palca je dostatočne veľký i dobre čitateľný za každých okolností. Jeho dizajn navyše viete kedykoľvek zmeniť v závislosti od nálady či aktuálneho štýlu Vášho oblečenia, a to jednoduchou premenou ciferníka. K dispozícii budete mať 15 prednastavených možností, ktoré sú dostupné v Gear App Store. Z obsluhy i celkovej manipulácie nemusíte mať žiadne obavy. Skvele obopínajú Vašu ruku a zabezpečujú pohodlné používanie počas celej doby. Len jednoduchým otočením lunety reagujete na prichádzajúce hovory, kontrolujete hlasitosť, prípadne úroveň jasu displeja alebo vypínate alarm. Rovnako viete prechádzať aplikáciami či emailami. V prípade potreby si ich vzhľad viete veľmi ľahko prispôsobiť,a to aj vďaka širokej ponuke vymeniteľných remienok. Spoločnosť Samsung myslela na všetko, čoho dôkazom je aj kompatibilita so štandardnými 22 mm remienkami. Je už len na Vás, pre ktorú farbu či materiál sa rozhodnete.

Hodinky Samsung Gear S3 Classic sú plne využiteľné aj bez mobilného telefónu. Pre vybavovanie telefonátov, kontrolu hlasovej schránky či používanie alarmu zo zariadenia je nutné len Wi-fi pripojenie a aplikáciu pre hlasové hovory. Vstavané GPS zase zabezpečuje zaznamenanie všetkých Vašich aktivít bez nutnosti použitia telefónnu. S internou 4 GB pamäťou si môžete užiť počúvanie všetkých Vašich obľúbených skladieb, čo oceníte predovšetkým pri športovaní, na výlete alebo na prechádzke. Ak ste športový typ a svoj voľný čas trávite naozaj aktívne, nasledujúcou informáciou Váš určite potešíme. Či už pri behu alebo turistike, Samsung Gear S3 Classic pozbierajú všetky údaje o Vašich aktivitách. Dokonca Vás upozornia na zmenu atmosférického tlaku. Výkyvy či zmeny počasia tak budete mať absolútne pod kontrolou. Vďaka svojmu odolnému spracovaniu je ich využitie skutočne široké. Pokojne s nimi môžete ísť aj do prašného a vlhkého prostredia. Hravo si poradia aj vo vode až do hĺbky 1,5 metra po dobu 30 minút. Avšak na plávanie či potápanie vhodné nie sú. S certifikáciou IP68 je ich konštrukcia vysoko kvalitná, čím sa ich životnosť výrazne predlžuje. V prevádzke vydržia bez nabíjania až štyri dni, čo je naozaj dlhá doba.

 

Značka    
Samsung
 
Číslo produktu
SM-R770NZSADBT


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra