Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

Samsung Watch Gear Fit2 R360 Large Black

Samsung Watch Gear Fit2 R360 Large Black

  • Kód: Samsung Gear Fit2 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 172,30 EUR
POPIS
Samsung Watch Gear Fit2 R360 Large Black
 
Tento Smart náramok od spoločnosti Samsung na to síce nevyzerá, ale vnútrajšok sa môže napriek svojej veľkosti pochváliť dvojjadrovým procesorom s taktovou frekvenciou 1 GHz, RAM pamäťou s kapacitou 512 MB a internou 4 GB veľkou pamäťou s nainštalovaným operačným systémom Tizen. Celý systém zásobuje malá batéria s kapacitou 200 mAh, ktorá zabezpečí plynulý chod náramku bez prerušenia aj po dobu 72 hodín. Ako je možné vidieť, výrobca šiel k veci a nestaral sa zbytočnými a často problematickými detailmi ramienok. Tie sú jednoduché a pritom bezpečné a pevné, nech budete robiť čokoľvek. Pozornosť sa sústredila na prepracovaný zaoblený dizajn samotnej podstaty náramku. Ten pocítite pri ladnom prechode jednotlivých súčastí a navyše zakrivený displej na tak malom zariadení mu dodá nádych budúcnosti. Jedná sa o zahnutý, dotykový Super AMOLED displej o veľkosti 1,5”, s rozlíšením 216 x 432 pixelov. Tento fitness náramok je k dispozícii v troch farbách – čiernej, modrej a ružovej. Naozaj bohatou výbavou funkcií, akou oplýva tento náramok sa môže pochváliť dnes máloktorý. Užívajte si preto športové výkony, pri ktorých môžete svoje odhodlanie a výsledný efekt kontrolovať ako po stránke kvality, tak i po stránke kvantity. Zmerajte barometrom tlak, aby ste vedeli čo od počasia vonku čakať, nastavte si ciele, ktoré chcete dosiahnuť, zmerajte počet krokov alebo počet spálených kalórií, so  SAMSUNG Gear Fit2 je všetko možné. Ak nebudete vládať odsledujte si tepovú frekvenciu, aby ste vedeli na čom ste, a pustite si svoje obľúbené skladby, aby ste zrelaxovali. Samozrejmosťou sú hodinky a GPS navigácia, ktorú využijete radi v prípade, že by ste sa stratili. SAMSUNG Gear Fit2 využíva na pripojenie bezdrôtový prenos cez Bluetooth, vo verzii 4.2. Vďaka nemu môžete k náramku pripojiť svoj smartfón, notebook alebo bezdrôtové slúchadlá a pohodlne vychutnať príjemné melódie, ktoré radi so športom spojujete.
 
Značka
Samsung
 
Použitie
Fitness náramok
 
Ovládanie 
dotykové, tlačidlové
 
Odolnosť 
IP68
 
Typ displeja 
Super AMOLED
 
Uhlopriečka displeja (palce) 
1.5
 
Počet jadier 
2x 
 
Frekvencia procesoru 
1 GHz
 
Interná Pamäť 
4 GB
 
Veľkosť Pamäte RAM 
512 MB
 
Operačný systém 
Tizen
 
Kompatibilné operačné systémy 
Android
 
Funkcie a monitoring aktivít 
- intervalový tréning
- krokomer
- meranie vzdialenosti
- meranie tepovej frekvencie
- výpočet spálených kalórií
- čas
- hudobný prehrávač
 
Aktivity - určenie 
- fitness
- outdoor
- turistika
- beh
- cyklistika
 
Senzory 
- barometer
- akcelerometer
- senzor srdcového tepu
- gyroskop
 
NFC 
Nie
 
Wi-Fi 
Nie
 
GPS 
Áno
 
Bluetooth 
4.2
 
Kapacita batérie 
200 mAh
 
Možnosť nabíjania - konektor 
Dock
 
Výdrž batérie 
72 hod.
 
Veľkosť
L
 
Obvod zápästia 
155 - 210 mm
 
Materiál náramku 
guma
 
Výmenný náramok 
Áno
 
Hmotnosť 
0.2 kg
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra