Pozor!
Zmena otváracích hodín od 18.06.2019 - 31.08.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

Xiaomi Amazfit Verge Blue

Xiaomi Amazfit Verge Blue

  • Kód: Xiaomi Amazfit Verge
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Xiaomi
Cena: 119,00 EUR
RRP : 143,00 EUR ⓘ
POPIS
Xiaomi Amazfit Verge Blue
 
Nádherná obrazovka AMOLED
Amazfit Verge je dodávaný s 1,3 "AMOLED obrazovkou, ktorá poskytuje neuveriteľnú farebnú hĺbku a výnimočnú čistotu. Prispôsobí sa automaticky rôznym svetelným podmienkam, aby ste získali najlepšie zážitky zo sledovania, kamkoľvek idete a čokoľvek robíte.
 
Inovatívny štýl
Móda spĺňa funkčnosť s Amazfit Verge. Vďaka svojmu elegantnému, modernému dizajnu - a dostupnosti v troch dizajnérskych farbách - hodinky sú dokonalým doplnkom prakticky pre každú príležitosť.
 
Komfort, predovšetkým
Inovatívne hypoalergénne náramky sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, takže ich môžete nosiť po celý deň. Vďaka svojej optimálnej veľkosti obrazovky sa tieto hodinky hodia na všetky zápästia.
 
Zdvihnite hovory na zápästí
Môžete ľahko prijímať hovory cez Amazfit Verge. Pripojte hodinky k telefónu s Androidom cez Bluetooth a pri ďalšom telefonáte nebudete musieť vytiahnuť telefón.
 
Získajte upozornenia v reálnom čase
Buďte aktívny a informovaní po celý deň prostredníctvom e-mailu, textu a ďalších upozornení z obľúbených mobilných aplikácií. Rozlíšenie 1,3 "AMOLED s vysokým rozlíšením umožňuje jednoduché čítanie správ a aktualizáciu.
 
5-dňová životnosť batérie
Dlhá životnosť batérie bola vždy jedinečnou vlastnosťou značky Amazfit a Verge nie je výnimkou - s priemerným 5-dňovým časom na jedno nabitie.
 
GPS
Vstavaná GPS a GLONASS sledujú vašu trasu a vzdialenosť.
 
HUDBA
Vychutnajte si hudbu bez telefónu
 
AMOLED
Brilantná obrazovka AMOLED 1,3 "
 
OZNÁMENIA
Prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory, správy a ďalšie aplikácie.
 
HOVORY
s pripojením Bluetooth k telefónu s Androidom
 
ŠPORTOVÉ REŽIMY
Sledujte 11 rôznych športov a aktivít
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar