Xiaomi Amazfit Verge Grey

Xiaomi Amazfit Verge Grey

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Xiaomi Amazfit Verge Grey
 
Nádherná obrazovka AMOLED
Amazfit Verge je dodávaný s 1,3 "AMOLED obrazovkou, ktorá poskytuje neuveriteľnú farebnú hĺbku a výnimočnú čistotu. Prispôsobí sa automaticky rôznym svetelným podmienkam, aby ste získali najlepšie zážitky zo sledovania, kamkoľvek idete a čokoľvek robíte.
 
Inovatívny štýl
Móda spĺňa funkčnosť s Amazfit Verge. Vďaka svojmu elegantnému, modernému dizajnu - a dostupnosti v troch dizajnérskych farbách - hodinky sú dokonalým doplnkom prakticky pre každú príležitosť.
 
Komfort, predovšetkým
Inovatívne hypoalergénne náramky sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, takže ich môžete nosiť po celý deň. Vďaka svojej optimálnej veľkosti obrazovky sa tieto hodinky hodia na všetky zápästia.
 
Zdvihnite hovory na zápästí
Môžete ľahko prijímať hovory cez Amazfit Verge. Pripojte hodinky k telefónu s Androidom cez Bluetooth a pri ďalšom telefonáte nebudete musieť vytiahnuť telefón.
 
Získajte upozornenia v reálnom čase
Buďte aktívny a informovaní po celý deň prostredníctvom e-mailu, textu a ďalších upozornení z obľúbených mobilných aplikácií. Rozlíšenie 1,3 "AMOLED s vysokým rozlíšením umožňuje jednoduché čítanie správ a aktualizáciu.
 
5-dňová životnosť batérie
Dlhá životnosť batérie bola vždy jedinečnou vlastnosťou značky Amazfit a Verge nie je výnimkou - s priemerným 5-dňovým časom na jedno nabitie.
 
GPS
Vstavaná GPS a GLONASS sledujú vašu trasu a vzdialenosť.
 
HUDBA
Vychutnajte si hudbu bez telefónu
 
AMOLED
Brilantná obrazovka AMOLED 1,3 "
 
OZNÁMENIA
Prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory, správy a ďalšie aplikácie.
 
HOVORY
s pripojením Bluetooth k telefónu s Androidom
 
ŠPORTOVÉ REŽIMY
Sledujte 11 rôznych športov a aktivít
 


Podobný tovar