Xiaomi Amazfit Verge Lite Grey

Xiaomi Amazfit Verge Lite Grey

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Xiaomi Amazfit Verge Lite Grey
 
Hľadáte chytrého spoločníka pre všetky vaše športové aktivity, ktorý vám pomôže k forme, a pritom kvôli nemu nebudete musieť siahať príliš hlboko do vrecka? Potom sú tu pre vás chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge Lite šedá, odľahčená verzia úspešného modelu, ktorá však vybavenosťou za svojím starším bračekom príliš nezaostáva. Hodinky Amazfit Verge Lite šedá vám umožnia zmerať vaše športové výkony, všetko dôležité nájdete na veľkom AMOLED displeji a prinesú špičkovú výdrž až 20 dní na jedno nabitie.
 
Displej bol vždy jednou z najdôležitejších častí chytrých hodiniek, Amazfit Verge Lite sú preto vybavené prehľadným 1,3" AMOLED displejom, na ktorom vždy nájdete všetky dôležité informácie v živých farbách.
 
Nerobte si starosti s vybitou batériou uprostred vašich športových aktivít. Chytré hodinky Amazfit Verge Lite využívajú čip Sony s nízkou spotrebou energie a optimalizovaný algoritmus pre dlhšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 20 dní na jedno nabitie a 40 hodín so zapnutou GPS.
 
Máte radšej beh, jazdu na bicykli alebo posilňovanie? Alebo športy striedate? Potom vás iste poteší, že hodinky Amazfit Verge Lite ponúkajú niekoľko športových režimov, ktoré v reálnom čase merajú vaše výkony a pomôžu vám rozvinúť váš potenciál. Vďaka technológiám GPS a GLONASS získate presné údaje o vašich trasách a vzdialenosti behu, chôdze alebo jazdy na bicykli.
 
Amazfit Verge Lite sú vybavené vysoko presnými optickými senzormi a profesionálnymi algoritmami, s pomocou ktorých budete mať prehľad o svojej srdcovej frekvencii, ktorá môže byť vodítkom k lepším výkonom. Na ceste k zdravšiemu životu vám pomôže tiež upozornenie na príliš dlhé sedenie a sledovanie kvality spánku.
 
Vďaka ovládaniu hudby priamo z hodiniek už nikdy nebudete musieť prerušovať svoj tréning a vyťahovať telefón. Nechýba ani možnosť nastavenia budíka, pripomenutie udalostí alebo chytré upozornenie na prichádzajúce emaily, SMS správy a notifikácie z aplikácií v smartphone.
 
Hardvér a softvér:
Kompatibilný OS  Android, iOS
Verzia kompatibilného OS  Android 4.4 , Android 5.0 , Android 6.0 , Android 7.0 , Android 8.0 , Android 9.0 , iOS 10 , iOS 11 , iOS 12 , iOS 9
OS hodiniek  Ostatné
Konektivita  Bluetooth
 
Funkcie:
Smart funkcie  Stav batérie, Prehrávač hudby, Notifikácie z mobilu, Hľadanie mobilu
Typ NFC platby  Nemá
Športové funkcie  Monitoring spánku, Krokomer, Výpočet kalórií, Intervalový tréning, Meranie rýchlosti, Meranie vzdialenosti, Meranie tempa
Senzory  Kompas , Akcelerometer , GLONASS , Intenzita svetla
Hodinkové funkcie  Deň v týždni , Chronograf , Stopky , Budík , Dátum
 
Ciferník a displej:
Zobrazenie času  Digitálne
Sklíčko  Gorilla Glass
Priemer ciferníka  43 mm
Tvar ciferníka  Guľatý
Uhlopriečka displeja  1,3 "
Typ displeja  AMOLED
 
Vodotesnosť:
Vodotesnosť  IP68
Stupeň krytia  IPx6
 
Aktivity:
Aktivity  Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Outdoor
Lokalizácia
 
Výdrž batérie:
Max. výdrž batérie  480 h (20 d)
 
Hmotnosť:
Hmotnosť  43,8 g