Xiaomi Amazfit Verge Lite White

Xiaomi Amazfit Verge Lite White

  • Kód: Xiaomi Amazfit Verge Lite
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Xiaomi
Cena: 94,00 EUR
OMC : 113,00 EUR ⓘ
POPIS
Xiaomi Amazfit Verge Lite White
 
Hľadáte spoločníka pre všetky vaše športové aktivity, ktorý vám pomôže k forme, a pritom kvôli nemu nebudete musieť siahať príliš hlboko do vrecka? Potom sú tu pre vás hodinky Xiaomi Amazfit Verge Lite šedá, odľahčená verzia úspešného modelu, ktorá však vybavenosťou za svojím predchodcom príliš nezaostáva. Hodinky Amazfit Verge Lite vám umožnia zmerať vaše športové výkony, všetko dôležité nájdete na veľkom AMOLED displeji a prinesú špičkovú výdrž až 20 dní na jedno nabitie.
 
Displej bol vždy jednou z najdôležitejších častí hodiniek Amazfit Verge Lite. Sú vybavené prehľadným 1,3" AMOLED displejom, na ktorom vždy nájdete všetky dôležité informácie v živých farbách.
 
Nerobte si starosti s vybitou batériou uprostred vašich športových aktivít. Amazfit Verge Lite využívajú čip Sony s nízkou spotrebou energie a optimalizovaný algoritmus pre dlhšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 20 dní na jedno nabitie a 40 hodín so zapnutou GPS.
 
Máte radšej beh, jazdu na bicykli alebo posilňovanie? Alebo športy striedate? Potom vás iste poteší, že hodinky Amazfit Verge Lite ponúkajú niekoľko športových režimov, ktoré v reálnom čase merajú vaše výkony a pomôžu vám rozvinúť váš potenciál. Vďaka technológiám GPS a GLONASS získate presné údaje o vašich trasách a vzdialenosti behu, chôdze alebo jazdy na bicykli.
 
Amazfit Verge Lite sú vybavené vysoko presnými optickými senzormi a profesionálnymi algoritmami, s pomocou ktorých budete mať prehľad o svojej srdcovej frekvencii, ktorá môže byť vodítkom k lepším výkonom. Na ceste k zdravšiemu životu vám pomôže tiež upozornenie na príliš dlhé sedenie a sledovanie kvality spánku.
 
Vďaka ovládaniu hudby priamo z hodiniek už nikdy nebudete musieť prerušovať svoj tréning a vyťahovať telefón. Nechýba ani možnosť nastavenia budíka, pripomenutie udalostí alebo chytré upozornenie na prichádzajúce emaily, SMS správy a notifikácie z aplikácií v smartphone.
 
Hardvér a softvér:
Kompatibilný OS  Android, iOS
Verzia kompatibilného OS  Android 4.4 , Android 5.0 , Android 6.0 , Android 7.0 , Android 8.0 , Android 9.0 , iOS 10 , iOS 11 , iOS 12 , iOS 9
OS hodiniek  Ostatné
Konektivita  Bluetooth
 
Funkcie:
Smart funkcie  Stav batérie, Prehrávač hudby, Notifikácie z mobilu, Hľadanie mobilu
Typ NFC platby  Nemá
Športové funkcie  Monitoring spánku, Krokomer, Výpočet kalórií, Intervalový tréning, Meranie rýchlosti, Meranie vzdialenosti, Meranie tempa
Senzory  Kompas , Akcelerometer , GLONASS , Intenzita svetla
Hodinkové funkcie  Deň v týždni , Chronograf , Stopky , Budík , Dátum
 
Ciferník a displej:
Zobrazenie času  Digitálne
Sklíčko  Gorilla Glass
Priemer ciferníka  43 mm
Tvar ciferníka  Guľatý
Uhlopriečka displeja  1,3 "
Typ displeja  AMOLED
 
Vodotesnosť:
Vodotesnosť  IP68
Stupeň krytia  IPx6
 
Aktivity:
Aktivity  Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Outdoor
Lokalizácia
 
Výdrž batérie:
Max. výdrž batérie  480 h (20 d)
 
Hmotnosť:
Hmotnosť  43,8 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra