Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos Black

Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos Black

  • Kód: Xiaomi Huami Amazfit 2
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Xiaomi
Cena: 145,00 EUR
OMC : 174,00 EUR ⓘ
POPIS
Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos Black
 
Nová generácia hodiniek Xiaomi Huami Amazfit 2 si polepšila hlavne v oblasti dizajnu - hodinky na prvý pohľad naozaj zaujmú. Telo je pritom zhotovené hneď z niekoľko prémiových materiálov - väčšina konštrukcie je z polykarbonátu, ktorý je vystužený uhlíkovými vláknami, rámik ciferníku z leštenej keramiky, tlačidlá z nerezovej ocele a displej chráni tvrdené sklo. Displej ponúka uhlopriečku 1,34" a rozlíšenie 320 × 300 pixelov. Nechýba samozrejme dotykové ovládanie alebo možnosť použiť bočné tlačidlá. Samotné hodinky sa pýšia vodeodolnosťou 5ATM, ktorá zaistí pohodlné sprchovanie, športovanie v daždi alebo plávanie. Hodinky ale nie sú primárne určené na potápanie. Vo vnútri Xiaomi Huami Amazfit 2 sa skrýva 2-jadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz, ktorý je doplnený o 512MB operačnej pamäte a 4GB vnútorného úložiska pre hudbu, ktorú možno do hodiniek ľahko nahrať. Vďaka batérii s kapacitou 280 mAh vydržia hodinky pri bežnom používaní 5 dní, doba nabíjania potom trvá približne 2 hodiny. Každý športovec iste rád ocení denné sledovanie jeho aktivity a to vrátane presnej lokácie napríklad pri behu či chôdzi. Xiaomi Huami Amazfit 2 dokážu merať každodennú aktivitu ale aj detailné športové výkony. Na tom sa podieľa predovšetkým veľmi presná GPS a podpora GLONASS, v hodinkách takisto nájdete senzor srdcového tepu, akcelerometer, gyroskop alebo barometer. Xiaomi Huami Amazfit 2 sú chytrým asistentom vášho mobilného telefónu. Všetky dôležité informácie sa dozviete priamo z displeja hodiniek, bez toho aby ste museli siahnuť po telefóne. Hodinky jednoducho spárujete s mobilným telefónom pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth 4.0 a potom už všetky notifikácia sledujete na displeji. 
 
Značka
Xiaomi
 
Použitie
Smartwatch
 
Ovládanie
Dotykové
 
Typ displeja
OLED
 
Uhlopriečka displeja
1,34"
 
Počet jadier procesora
2x 
 
Frekvencia procesoru
1200 MHz
 
Interná pamäť
4 GB
 
Veľkosť Pamäte RAM
512MB
 
Funkcie
- Wi-Fi
- Bluetooth 4.0
- Senzory - akcelerometer, GPS
- Notifikácia - e-mail, hovor
- Ovládanie telefónu
- Aktivity - beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
 
Ostatné
čas, krokomer, meranie tepovej frekvencie, vzdialenosti, spánková aktivita, vibrácie, výpočet spálených kalórií
 
Kompatibilné OS
Android 4.4, iOS 9 a vyšší
 
Možnosť SIM
Nie
 
Jazyk
Anglický
 
Kapacita batérie
280 mAh (Lithium-polymer)
 
Výdrž batérie v pohotovostnom režime
až 5 dní
 
Hmotnosť
70 g
 
Materiál náramku
Guma
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra