XIAOMI Mi Roborock Vacuum Cleaner S5 Max White

XIAOMI Mi Roborock Vacuum Cleaner S5 Max White

 • Prepravná hmotnosť: 3.5kg
 • Skladom - EÚ distribúcia
  Stav - Nový
 • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
 • Výrobca: Xiaomi
Cena: 404,00 EUR
OMC : 485,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Xiaomi Roborock S5 Max

O vysávanie a umývanie sa postaráte na 3 kliky

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S5 Max obsahuje najnovšie dostupné technológie robotických vysávačov. Sací výkon dosahuje až 2000 PA v prípade vysávanie. Vysávač taktiež poskytuje možnosť mopovania, podporu zón a miestností. Všetko je možné nastaviť a sledovať prostredníctvom aplikácie Xiaomi Home.

Väčšia nádržka a ešte lepšie pokrytie

 • Xiaomi Roborock S5 Max obsahuje až 290 ml veľkú nádržku na vodu, ktorá postačí na pokrytie priestoru o veľkosti 200 m².
 • Robotický vysávač disponuje najpokročilejším laserovým snímačom LDS, ktorého rýchlosť snímania je až 300 otáčok za minútu.
 • Ďalej obsahuje adaptívny algoritmus, ktorý vyhodnocuje najefektívnejšiu trasu čistenia vzhľadom k priestoru a prekážkam, ktoré nasnímal.
 • Všetky náhradné diely, ktoré sú vymeniteľné je možné veľmi jednoducho vybrať. V aplikácii taktiež ukazuje, kedy je vhodné jednotlivé diely vymeniť za nové, aby sa zachovala účinnosť vysávača.

Inteligentné nastavenia

 • Oblasť upratovania viete nastaviť prostredníctvom aplikácie, taktiež aj miesta, kam nemá ísť.
 • Plánovanie umývania alebo vysávania je možné nastaviť v rôznych časoch pre rôzne miestnosti presne tak, ako Vám to najviac vyhovuje, aj keď práve nie ste doma.
 • Vysávač dokáže prejsť cez prekážky do výšky 2 centimetrov, napríklad cez prah a podobne.
 • V prípade, že robotický vysávač Xiaomi Roborock S5 Max vypočíta nedostatočné množstvo batérie pre dokončenie upratovania, vráti sa do dokovacej stanici a po nabití pokračuje presne tam, kde skončil.
  Značka
  Značka XIAOMI
   
  Typ
  Typ vysavače Robotický
  Typ provedení Bezsáčkový
  Typ napájení Akumulátorové
  Typ vysávání Mokré + suché
   
  Vlastnosti
  Výbava/Vlastnosti Automatické dobíjení, Detekce překážek, filtr HEPA, Mapování prostoru, Mobilní aplikace, Nabíjecí základna, Robotický vysavač na koberce, Robotický vysavač na tvrdé podlahy, Robotický vysavač s mopem, Schodišťový senzor, Virtuální zeď


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra