GoPro HERO 7 Black

GoPro HERO 7 Black

  • Kód: GoPro HERO 7 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: GoPro
Cena: 308,00 EUR
OMC : 370,00 EUR ⓘ
POPIS
GoPro HERO 7 Black
 
Športová kamera GoPro HERO7 je najlepší nástroj na tvorbu kvalitných videí z vašich outdoorových aktivít.Vďaka inteligentnej stabilizácii obrazu, GoPro predvída pohyby, prispôsobí obraz a prináša tak dokonalý výsledok. Videá sú preto vždy pekné a ostré. Kamera je vybavená dotykovým displejom. Jednoducho tak nastavíte všetko potrebné na nahranie kvalitného videa alebo zachytenie peknej snímky. Novinkou je možnosť ovládania hlasom pomocou jednoduchých príkazov. Dokonalé fotografie je možné vytvárať s podporou HDR technológie s maximálnym rozlíšením 12Mpx. Zhotovené videá môžete naživo streamovať na sociálnych sieťach a zdieľať ich so svojimi kamarátmi. Svojou odolnosťou a vodoodolnosťou si môžete vytvoriť kvalitný záznam prakticky z akéhokoľvek dobrodružstva na vode aj na suchu. Na záver je to ešte GoPro App ktorá umožňuje prostredníctvom Bluetooth alebo Wi-Fi prenášať videá a fotografie priamo do vášho telefónu bez použitia akéhokoľvek kábla.
 
Typ  
Outdoor 
 
Funkcie  
Odolný materiál, Vodoodolný, Optická stabilizácia obrazu, Dotykové ovládanie, Akumulátorové napájanie, GPS, Ovládanie hlasom
 
Uhlopriečka displeja  
2"
 
Maximálne rozlíšenie videa  
4K (4096×2160) Mpx
 
Rozlíšenie snímača  
12 Mpx
 
Optický zoom  
0 ks
 
Ozvučenie videa  
Stereo 
 
Typ pamäťovej karty 
microSD, micro SDHC, micro SDXC
 
Audio/Video  
microHDMI , Externý mikrofón 
 
Typ napájania  
Akumulátor (až 1220mAh)
 
Podporované formáty  
RAW , JPEG , H.264 , MP4 
 
Výstupy
Dátové rozhrania  
USB-C, 3.5 Mic Adapter, Wi-Fi, Bluetooth 
 
Farba  
Čierna


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra