Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
Pozor! Zmena otváracích hodín od 23.07.2018 do 30.09.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 

 

Sony FDR AX-33

Sony FDR AX-33

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 528,30 EUR

 

POPIS
Sony FDR AX-33 
 
Dôležité životné okamihy je praktické uchovávať nielen vo vlastnej mysli ale aj v digitálnej podobe. S kamerou Sony FDR-AX33 natočíte krásne zábery vďaka optickej stabilizácii SteadyShot, snímaču CMOS Exmor R a objektívu ZEISS Vario-Sonnar T* s 10násobným optickým zoomom. Výsledkom sú 4K Ultra HD videá, ktorých plný potenciál objavíte v moderných televízoroch. Kamera má vysoký výkon a veľké možnosti nastavenia – napriek tomu zostáva krásne kompaktná, aby bola vždy pripravená. Exceluje aj v ďalších disciplínach – má výbornú konektivitu, ktorú reprezentuje Wi-Fi a NFC. Okrem toho vyniká aj bohatými možnosťami nastavenia, ktoré prebiehajú prostredníctvom 3palcového LCD. Pre maximálnu praktickosť potom na tele kamery objavíme aj USB kábel. Celkovo ide o výbornú kameru, s ktorou zaobstaráte videá v najvyššej možnej kvalite. Pre zábery z dovoleniek a ďalších radostí zo života je úplne ideálna.
 
Videá môžete natáčať až v 4K rozlíšení, ktoré prináša štyrikrát viac detailov ako obyčajné Full HD. Snímky vo výsledku budú vyzerať lepšie a živšie. Kamera je o viac ako 30 % menšia a o viac ako 20 % ľahšia oproti predchodcovi v podobe modelu FDR-AX100. To z nej robí jednu z vôbec najlepších prenosných kamier na svete so schopnosťou záznamu 4K. Súčasťou kamery je pokročilá stabilizácia obrazu SteadyShot. Jej prostredníctvom natočíte dokonale ostré videá bez rozmazávania. Neprekáža ani roztrasená ruka. Manuálne ovládacie prvky prinášajú možnosť 100 % prispôsobenia. Pozitívne sa na tom prejavuje predovšetkým univerzálny manuálny krúžok pre nastavenie zoomu, zaostrenia, expozície, clony, expozičného času či funkcie AE Shift a ďalších. S elektronickým hľadáčikom navyše budete mať dokonalý prehľad o natáčaných scénach.
 
Aj na televízore, ktorý nepodporuje 4K získate maximum. Kamera totiž podporuje funkciu prevzorkovania rozlíšenia a inteligentne prevádza záznam v 4K na vylepšenú Full HD. Môžete vybrať časť obrazu a prehrávať ju vo Full HD. Páka zoomu, prípadne ikony ponuky na displeji poskytujú možnosť regulovať veľkosť orezania. Podporovaná je aj možnosť ovládania viacerých kamier naraz, aby ste získali ďalšie uhly záberov. Kamery môžu byť pripevnené priamo alebo bezdrôtovo. Naživo môžete sprostredkovať svojim priateľom vaše zážitky. Podporovaná je totiž funkcia Ustream pre živý stream v reálnom čase – vrátane videa a zvuku. Highlight Movie Maker je software pre úpravy záznamov. Má veľa funkcií pre úsporu času. Napríklad s ním možno pridať k dôležitým momentom počas nahrávania body zvýraznenia. Tiež umožňuje videokamere automaticky synchronizovať prechody do zvoleného soundtracku.
 
CMOS Exmor R je špičkový snímač, s ktorým dosiahnete vyššej kvality obrazu. Eliminuje totiž šum v tmavom prostredí. BIONZ X je vyspelý obrazový senzor, vďaka ktorému natočíte rýchle pohyby a plynulé akcie v 4K rozlíšení. ZEISS Vario-Sonnar T* je 29,8mm širokouhlý objektív s 10× optickým zoomom. Hodí sa pre zábery prírody a ďalších scén. Je univerzálny a priamo navrhnutý pre natáčanie v najvyššej kvalite 4K. Formát XAVC S, ktorý bol vytvorený na základe formátu XAVC pre profesionálne využitie, prináša možnosť natáčať v 4K Ultra HD rozlíšení s vysokou prenosovou rýchlosťou. Dáta XAVC S sú pritom komprimované pre ľahšiu manipuláciu. Kamera zvláda nielen natáčať ale aj fotografovať. Zvláda to kvalitne, o čom svedčí aj vysoké rozlíšenie 20,6 Mpx. Kamera ponúka aj infračervené svetlo, ktoré poskytuje možnosť fotografovať aj v úplnej tme. K tomuto účelu slúži funkcia NIGHTSHOT.
 
Motion Shot Video je funkcia, ktorá zvláda prehrávať sekvencie vrstvených snímok a sledovať každú sekundu akcie. Je skvelým spôsobom analýzy pohybu pri športe. Kamera vie natáčať dve videá naraz. Kým jedno je v najvyššej kvalite XAVC S alebo AVCHD, druhé je vo formáte MP4. Tým máte k dispozícii ako menší súbor pre rýchle zdieľanie, tak aj video v profesionálnej kvalite pre následnú editáciu. Ponúka sa aj funkcia rozpoznania tváre Face Detection. Pomáha zaostriť, vylepšuje expozíciu, ale aj farby osôb. Ostriť pritom môžete dotykom displeja. Utilita Smile Shutter navyše sama zachytí fotografie úsmevov aj pri natáčaní videa. AF s funkciou uzamknutia ešte vylepšuje schopnosti sledovania pohybujúcich sa objektov. Robí tak na základe zadania optimálneho bodu automatického ostrenia a nastavenia veľkosti cieľového záberu. Na fotografovanie rýchlo sa pohybujúcich predmetov ideálne.
 
Vysokej kvality audio záznamu je dosiahnuté 5.1 kanálovým mikrofónom. K dispozícii sú dokonca aj indikátory úrovne na displeji pre váš dokonalý prehľad. Kvalitu záznamu zvuku vylepšuje aj systém automatickej redukcie šumu vetra. Jeho základom je algoritmus zvukovej analýzy. Aj vonkajšie nahrávky tak budú mať vysokú úroveň. Stlmenie vlastného hlasu je užitočná funkcia, ktorú využijete ako v prípade, že na natáčaný objekt hovoríte, tak aj napríklad v prípade, keď mu fandíte. Golfový úder je špeciálna funkcia pre vášnivých golfistov. Umožňuje pokročilo analyzovať odpal bez ďalšieho špeciálneho vybavenia. Prezerať zhotovené zábery o ovplyvňovať nastavenie možno vďaka LCD displeju Xtra Fine s vysokou presnosťou a technológiou WhiteMagic. Tá využíva nielen pixely RGB, ale tiež biele pixely. Dosahuje tak vyššieho jasu, aby bol displej perfektne čitateľný aj vonku na priamom slnku. Súčasťou kamery je aj integrovaný USB kábel v remienku na ruku. Je praktický tým, že poskytuje oporu pre rýchle nabíjanie a uľahčuje pripojenie k PC.
 
Značka
Sony
 
Použitie
Kamera
 
Typ snímača
Exmor R CMOS
 
Veľkosť snímača (kompakty, EVF)
2,3 1/"
 
Rozlíšenie foto
8,3 Mpix
 
Max. rozlíšenie videa
4K (3840x2160)
 
Objektív
Optický zoom - 10 x
Digitálny zoom - 120 x
Ostrenie - automatické
Min. ohnisková vzdialenosť - 29,8 mm
Max. ohnisková vzdialenosť - 298 mm
 
Displej a hľadáčik
Hľadáčik - farebný hľadáčik
Rozlíšenie hľadáčiku - 1555200 pix
Uhlopriečka displeja - 3"
Rozlíšenie LCD - 921600 pix
 
Pamäť
Čítačka pamäťových kariet
Formát záznamu videa - AVCHD
 
Konektivita a rozhraní
USB, HDMI, Wi-Fi
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra