Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 

 

Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro

Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro

 • Kód: Xiaomi Yi 4K+ Action Black
 • Skladom - EÚ distribúcia
  Stav - Nový
 • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
 • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
 • Výrobca: Xiaomi
Cena: 251,10 EUR
POPIS
Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro
 
 
Yi 4K+ Action je výkonná outdoorová kamera s množstvom vynikajúcich funkcií pre jednoduché a rýchle zaznamenávanie najdôležitejších okamihov vo vašom živote. Vychutnajte si dokonalé zábavy v kvalite 4K pri 60 fps a to z veľmi širokých uhlov pohľadu pomocou širokouhlého objektívu. Zábery môžete ľahko prezrieť na skutočne odolnom displeji so sklom Gorilla Glass, ak je to všetko v poriadku, môžete ich ľahko zdieľať prostredníctvom duálneho Wi-Fi alebo pomocou technológie Bluetooth. Samozrejmosťou tejto kamery je tiež výborná stabilizácia obrazu, dlhá životnosť, odolnosť a ľahkosť. S kamerou Yi 4K+ Akcia máte zabezpečené kvalitné snímanie akéhokoľvek obrazu. Rozlíšenie 4K disponuje štvornásobne vyšším rozlíšením ako rozlíšením Full HD a poskytuje tak dokonalé zábery plné živých detailov, verných farieb a jasu. Všetky filtrované obsahy vyzerajú skutočne bezchybne.
 
Pokiaľ chcete skontrolovať, čo ste urobili, môžete to urobiť pomocou 2,19" LCD displeja. Displej kamery je nielen veľký ale disponuje aj vysokým rozlíšením a vysokou citlivosťou na dotyk. Jeho ovládanie je tak skutočne skvelé. Kamera Vás tiež osloví aj vďaka mnohým ďalším vynikajúcim vylepšeniam, vďaka vynikajúcemu výkonu a vynikajúcemu trvaniu. V útrobách kamery môžete nájsť 12 Mpx snímač so svetelnosťou f2,8 a vynikajúcim širokým zorným uhlom 160°, s ktorým máte istotu, že oku kamery skutočne nič neunikne. Všetko je doplnené výkonným čipom Ambarella H2 s 2GB RAM, elektronickou stabilizáciou obrazu alebo aj optickou šošovkou, takže sa už nič nebráni tvorbe kvalitných videí. Keďže je kamera vybavená skutočne skvelými funkciami, budete chcieť s ňou tráviť veľa častu. Za týmto účelom je kamera vybavená vysokokapacitnými batériami s kapacitou 1200 mAh, s ktorou si môžete v pokoji natočiť 4K video až 80 minút. Yi 4K+ Akcia je veľmi ľahká. So svojimi 97g a jej kompaktným dizajnom ju môžete pohodlne prenášať a nosiť napríklad aj v taške. Vezmite si kameru kdekoľvek a natáčajte svoje obľúbené aktivity s blízkymi kedykoľvek a kdekoľvek.
 
S ochranným vodeodolným puzdrom získate výnimočnú možnosť poznať podmorský alebo iný podvodný svet skutočne zblízka a až do hĺbky 40 m. Nemusíte sa tak vzdať kamery do akýchkoľvek podmienok.
 
 
 

Základné vlastnosti

 • Video s nastaviteľným rozlíšením až 4K s 60 FPS (čip Ambarella H2)
 • Čisté a jasné 12Mpix fotografie (čip Sony Exmor IMX377)
 • 155° ultra široký záber
 • Elektronická stabilizácia obrazu a 3D redukcia šumu
 • Farebný dotykový displej s uhlopriečkou
 • Živý náhľad a ovládanie kamery v telefóne či cez diaľkovú Bluetooth spúšť
 • Obrovské úložiska vďaka pamäťovej karte Micro SD až do 128 GB (nie je súčasťou balenia)
 • Moderný USB-C konektor (podpora externého mikrofónu)

 

Značka
Xiaomi
 
Použitie
Outdoorová kamera 
 
Čip 
Ambarella H2
 
Senzor
Sony Exmor IMX377
 
Uhlopriečka displeja
2,19"
 
Diaľkové ovládanie
WiFi
 
Mikrofón
Duálny mikrofón
 
Ostatné funkcie
- Gyroskop
- Akcelerometer
 
Batéria
- kapacita 1400 mAh
- 100 minút nahrávania v 4K na jedno nabitie
 
Režimy videa
- 4K – 60 FPS, 30 FPS, 25 FPS; 1080p – 120 FPS, 100 FPS, 60 FPS, 30 FPS; 960p – 120 FPS, 60 FPS; 720p – 240 FPS, 200 FPS; 480p – 240 fps, 200 fps.
 
Režimy fotografií
- štandardné, časovač, sekvenčné a časozberné
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar