Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro

Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Xiaomi Yi 4K+ Action Camera Black + Vodeodolné puzdro
 
Yi 4K+ Action je výkonná outdoorová kamera s množstvom vynikajúcich funkcií pre jednoduché a rýchle zaznamenávanie najdôležitejších okamihov vo vašom živote. Vychutnajte si dokonalé zábavy v kvalite 4K pri 60 fps a to z veľmi širokých uhlov pohľadu pomocou širokouhlého objektívu. Zábery môžete ľahko prezrieť na skutočne odolnom displeji so sklom Gorilla Glass, ak je to všetko v poriadku, môžete ich ľahko zdieľať prostredníctvom duálneho Wi-Fi alebo pomocou technológie Bluetooth. Samozrejmosťou tejto kamery je tiež výborná stabilizácia obrazu, dlhá životnosť, odolnosť a ľahkosť. S kamerou Yi 4K+ Akcia máte zabezpečené kvalitné snímanie akéhokoľvek obrazu. Rozlíšenie 4K disponuje štvornásobne vyšším rozlíšením ako rozlíšením Full HD a poskytuje tak dokonalé zábery plné živých detailov, verných farieb a jasu. Všetky filtrované obsahy vyzerajú skutočne bezchybne.
 
Pokiaľ chcete skontrolovať, čo ste urobili, môžete to urobiť pomocou 2,19" LCD displeja. Displej kamery je nielen veľký ale disponuje aj vysokým rozlíšením a vysokou citlivosťou na dotyk. Jeho ovládanie je tak skutočne skvelé. Kamera Vás tiež osloví aj vďaka mnohým ďalším vynikajúcim vylepšeniam, vďaka vynikajúcemu výkonu a vynikajúcemu trvaniu. V útrobách kamery môžete nájsť 12 Mpx snímač so svetelnosťou f2,8 a vynikajúcim širokým zorným uhlom 160°, s ktorým máte istotu, že oku kamery skutočne nič neunikne. Všetko je doplnené výkonným čipom Ambarella H2 s 2GB RAM, elektronickou stabilizáciou obrazu alebo aj optickou šošovkou, takže sa už nič nebráni tvorbe kvalitných videí. Keďže je kamera vybavená skutočne skvelými funkciami, budete chcieť s ňou tráviť veľa častu. Za týmto účelom je kamera vybavená vysokokapacitnými batériami s kapacitou 1200 mAh, s ktorou si môžete v pokoji natočiť 4K video až 80 minút. Yi 4K+ Akcia je veľmi ľahká. So svojimi 97g a jej kompaktným dizajnom ju môžete pohodlne prenášať a nosiť napríklad aj v taške. Vezmite si kameru kdekoľvek a natáčajte svoje obľúbené aktivity s blízkymi kedykoľvek a kdekoľvek.
 
S ochranným vodeodolným puzdrom získate výnimočnú možnosť poznať podmorský alebo iný podvodný svet skutočne zblízka a až do hĺbky 40 m. Nemusíte sa tak vzdať kamery do akýchkoľvek podmienok.
 
 
 

Základné vlastnosti

  • Video s nastaviteľným rozlíšením až 4K s 60 FPS (čip Ambarella H2)
  • Čisté a jasné 12Mpix fotografie (čip Sony Exmor IMX377)
  • 155° ultra široký záber
  • Elektronická stabilizácia obrazu a 3D redukcia šumu
  • Farebný dotykový displej s uhlopriečkou
  • Živý náhľad a ovládanie kamery v telefóne či cez diaľkovú Bluetooth spúšť
  • Obrovské úložiska vďaka pamäťovej karte Micro SD až do 128 GB (nie je súčasťou balenia)
  • Moderný USB-C konektor (podpora externého mikrofónu)

 

Značka
Xiaomi
 
Použitie
Outdoorová kamera 
 
Čip 
Ambarella H2
 
Senzor
Sony Exmor IMX377
 
Uhlopriečka displeja
2,19"
 
Diaľkové ovládanie
WiFi
 
Mikrofón
Duálny mikrofón
 
Ostatné funkcie
- Gyroskop
- Akcelerometer
 
Batéria
- kapacita 1400 mAh
- 100 minút nahrávania v 4K na jedno nabitie
 
Režimy videa
- 4K – 60 FPS, 30 FPS, 25 FPS; 1080p – 120 FPS, 100 FPS, 60 FPS, 30 FPS; 960p – 120 FPS, 60 FPS; 720p – 240 FPS, 200 FPS; 480p – 240 fps, 200 fps.
 
Režimy fotografií
- štandardné, časovač, sekvenčné a časozberné