Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

DeLonghi ECAM 23.466 B

DeLonghi ECAM 23.466 B

  • Kód: DeLonghi ECAM 23.466 B
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: DeLonghi
Cena: 494,10 EUR
POPIS
DeLonghi ECAM 23.466 B
 
Kompaktný dizajn a ovládací panel s jedným dotykovým tlačidlom pre cappuccino Digitálny textový displej. NEW Latte Crema mlieko pre špeciálne krémové napenenie mlieka, tvorí jemnú penu. Vario-regulátor pre nastavenie konzistencie mliečnej peny konzistencie. Odnímateľný kontajner na mlieku, možno umývať v umývačke a uschovávať v chladničke. Samostatné automatické čistenie potrubia s teplou vodou a parou 250 g kontajner na zrna s konzervačným arómou krytom. Päť prednastavených úrovní kávy od veľmi mierne až veľmi silné. Extra jemný zúžený mlyn z nerezovej ocele, nastaviteľný. Patentovaný tepelný blok s elektronickou reguláciou teploty: zabezpečuje konštantnú teplotu varenie. Plne automatické preplachovanie a automatické odvápnenie vyhrievanie šálok.
 
Vyberateľná nádrž vodu
Áno ( (1,8 l.))
 
Ukazovateľ stavu vody
Áno
 
Rozmery (V x Š x H)
430 mm x 238 x 340
 
Hmotnosť
12 kg
 
Príkon
1450W
 
Napätie / Frekvencia V ~ Hz
220 / 240-50 / 60
 
Zásobník na zrnká kapacita
250 g
 
Tlak čerpadla
15 bar
 
Minimálna výška kávy výtok
86mm
 
Maximálna výška kávy výtok
142mm


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra