Vážení zákazníci, doručenie tovaru do Vianoc garantujeme pre objednávky prijaté, spracované a zaplatené (alebo na dobierku) do 17.12.2018 do 13:00.

 

Otváracia doba počas vianočných sviatkov:

od 22.12.2018 do 26.12.2018: ZATVORENÉ

od 27.12.2018 do 28.12.2018: OTVORENÉ  

 

 

Ardes Easy Line 40 AR5EA40P

Ardes Easy Line 40 AR5EA40P

  • Kód: Ardes Easy Line 40 AR5EA40P
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Ardes
Cena: 42,00 EUR

 

POPIS
Ardes Easy Line 40 AR5EA40P
 
Ventilátory určené do bytu, domu nebo kanceláře lze rozdělit podle jejich umístění na: stolní, stropní a podlahové ventilátory. Na podlahu lze umístit stojanové, sloupové (resp. věžové) a vlastní podlahové větráky. Základní paletu doplňují ventilátory 2 v 1 (stolní nebo stojanový – podle nastavení), minivěže (sloupový větrák na stůl) či ventilátory s klipsnou, které lze připevnit na nábytek nebo speciální tyče. Nejběžnějším typem jsou stolní a stojanové ventilátory. Jejich využití je univerzální a oblibě se těší zejména pro finanční dostupnost. Stolní ventilátory jsou určeny zejména na pracovní stoly, ale mohou být umístěny na jakékoli ploše nábytku, pokud nemáme dostatek prostoru pro stojanový větrák. Správná volba průměru vrtule je velmi důležitá u stolní i stojanové varianty ventilátoru. Pro běžný provoz dostačuje vrtule s průměrem do 30 cm. U stojanového větráku by vrtule měla mít maximálně 40 cm. ARDES je součástí skupiny SCAME, která zaujímá dominantní postavení ve výrobě a distribuci elektrických komponentů pro průmysl i pro domácnosti. Kvalita výrobků a jejich avantgardní design jsou hlavními klady pramenícími z dlouhodobých výrobních zkušeností Ardesu a inovativních technických řešení. Výrobky Ardes jsou známé svojí nekompromisní kvalitou.
 
Značka
Ardes
 
Použití
Ventilátor
 
Druh 
stolní
 
Vlastnosti
* Výkon 50 W
* Průměr 40 cm
* Výška 125 cm
* Šířka základny 60 cm
* 3 rychlosti
* Automatická oscilace
* Montáž na zeď - NE
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra