Bosch MUM 54251

Bosch MUM 54251

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

BOSCH MUM 54251
 
Špičkový univerzálny robot, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme exkluzívnym spracovaním a veľmi bohatým príslušenstvom. Poháňa ho pritom extrémne výkonný 900W motor, ktorý si s bravúrou poradí s akoukoľvek potravinou - vie krájať, mixovať, strúhať aj šľahať! Vďaka sedemstupňovému planetárnemu pohonu Multi Motion Drive je naviac zaručené, že všetko bude hotové behom pár okamihov. Spotrebič disponuje dokonca aj pulzným spínačom, ktorý pri stlačení vyženie výkon na maximum, ktoré v tomto prípade činí neuveriteľných 14 tisíc otáčok za minútu.
 
Aby bol zaručený maximálne bezpečný chod, nechýba ani automatická parkovacia poloha a multifunkčné rameno s 3 stupňami pohonu v rozdielnych polohách. Robot zaujme tiež moderným dizajnom a veľmi bohatou výbavou vrátane interaktívneho DVD so špeciálnymi receptami.
 
Multi Motion Drive
Špecialitou tohto modelu je technológia Multi Motion Drive, ktorá štandardný planétový pohon ešte ďalej vylepšuje. Hnetacie háky a šľahacie a miešacie metly sa netočia stále rovnako, ale po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch a zároveň kmitajú okolo strednej osi. Takýto pohyb je zárukou špičkových výsledkov. Cesto sa bezo zvyšku oddelí od steny miešacej misy a optimálnym spôsobom sa zapracuje.
 
Ergonomické použitie
Robot tiež zaručuje príjemné ergonomické použitie. Tvarovanie prístroja je ideálne pre každodennú obsluhu, navyše pridáva praktický ovládací panel. Veľmi rozsiahle možnosti regulácie zaistia ideálne otáčky pre pripravované pochutiny a v neposlednom rade prácu uľahčí možnosť umývania príslušenstva v umývačke. Prístroj samotný vďaka pomerne kompaktným rozmerom ľahko uložíte v skrini, príslušenstvo potom do už spomínanej taštičky.
 
Dodávané příslušenstvo
Tento model robota obsahuje naozaj neuveriteľné množstvo dodávaného príslušenstva. Základom je nerezová miešacia misa o objeme 3,9 litrov, v ktorej je možné využívať hnetací hák a šľahacie a miešacie metly. Nechýba ale ani priebehový krájač, ktorý podľa zvoleného disku zvláda krájanie a strúhanie Nadštandardne možno na vrchnú stranu upevniť aj plastový mixér s objemom 1,25 litrov či lis na citrusy. Nerezová misa ponúka tiež veľmi praktické veko. Tento model disponuje aj veľmi praktickým mlynčekom na mäso a krájačom kociek. Súčasťou balenia je potom tiež praktická taštička na všetko príslušenstvo.
 
Parametre
Maximálne otáčky: 14 000 ot./min.
Farba: strieborná
Objem: 3,9 l
Maximálny príkon: 900 W
Informačný displej: Nie
Počet rýchlostí: 7
Materiál nádoby: nerez
Pulzný spínač: Áno
Šľahacie metly: Áno
Miesiace háky: Áno
Nadstavec na jemné strúhanie: Áno
Nadstavec na jemné krájanie: Áno
Nadstavec na hrubé krájanie: Áno
Mixér: Áno
Špecifické funkcie: multi motion drive, LED ukazovatele prevádzky
Popis: Univerzálny kuchynský robot Styline
Štandardne dodávané príslušenstvo: veko, nerezová miešacia misa, kovové hnetacie háky, miešacia / šľahacia metla, mäsomlynček, krájač kociek, lis na citrusy, priebehový krájač s krájacím, strúhacím kotúčom, umelohmotný mixer, piest, extra taštička na príslušenstvo
Hĺbka: 27,1 cm
Výška: 28,2 cm
Hmotnosť: 8,51 kg
Šírka: 28 cm