Pozor!
Zmena otváracích hodín od 02.09.2019 - 30.09.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

LG G5 H850 4G 32GB Silver EU (Rozbaleno)

LG G5 H850 4G 32GB Silver EU (Rozbaleno)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 182,00 EUR
OMC : 218,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Výrobek s drobnou kosmetickou vadou, ve 100% technickém stavu. Kosmetická vada nemá vliv na funkčnost výrobku.  Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný zadní kryt


 Širokoúhlý objektiv

Získejte úplný obraz! Vaše oči mohou vidět mnoho, ale fotoaparát v LG G5 zachytí ještě více ve 135 stupních. Vyfoťte rozlehlé panorama, plný koncert na stadionu nebo celou pláž. Vše, co mohou vidět vaše oči a ještě více.
 
Nejnovější 5.3" Quad HD IPS displej

Displej 5.3" Quad HD IPS přináší opět ještě lepší svítivost, sytější podání barev, lepší pozorovací úhly a zachovává perfektní barevné podání i na ostrém slunečním svitu. Sledujte videa, fotografie a filmy na velkém 5.3" displeji s Quad HD rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů, který je zárukou pro skvělé zážitky při sledování multimédií.

 
Denní režim

Jasný obraz displeje i za slunečního světla. Rozšířený IPS Quantum displej je jasnější, živější a čistější i za velmi jasného slunečného dne.


 
Špičkový výkon s procesorem Snapdragon 820

Užijte si rychlejší reakce a podporu multitaskingu pro více spuštěných aplikací současně s procesorem Qualcomm Snapdragon 820. Ačkoli se může zdát jeho počet 4 jader, v zástupu 8jádrových procesorů, jako nízké číslo, jeho výkon je ohromující a patří na absolutní špičku výkonu mobilních procesorů.

 Displej
Typ displeje: IPS
Velikost displeje [palce]: 5,3
Rozlišení displeje [pixel]: 2560 x 1440 (Quad HD)

Procesor
Počet jader: 4
Frekvence jádra [GHz]: 2,1

Paměť
Operační paměť [GB]: 4
Interní paměť [GB]: 32
Slot pro paměťové karty: Ano

Konektivita
Konektor: 3.5mm (TRRS), USB Type-C
Bluetooth: Ano
WLAN (WiFi): Ano

Velikost
Výška [mm]: 149,4
Šířka [mm]: 73,9
Hloubka [mm]: 8,6
Hmotnost [g]: 159

Multimédia
Radio: Ano
GPS: Ano
Podpora NFC: Ano
Rozlišení fotoaparátu [MP]: 16

Baterie
Pohotovostní doba max. [h]: 380
Doba hovoru max. [h]: 10
Kapacita baterie [mAh]: 2 800 

Stav zariadenia

 

Zánovný (Refurbished) výrobok. Jedná sa o tovar, ktorý bol otvorený alebo má náhradný obal, prípadne bol vrátený inými zákazníkmi. Vždy je otestovaný servisnými produktovými špecialistami. Presný popis stavu výrobku a prípadného poškodenia konkrétneho výrobku je uvedený vyššie, v popise výrobku.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra