Apple iPhone 6s 32GB Space Grey

Apple iPhone 6s 32GB Space Grey

  • Kód: Apple iPhone 6s Grey
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 256,00 EUR
OMC : 307,00 EUR ⓘ
POPIS

Apple iPhone 6s 32 GB Grey prináša 4,7 palcový Retina displej s rozlíšením 1334 x 750 bodov s technológiou 3D Touch a 326 ppi, kontrast 1400: 1. Čip A9 s 64-bitovou architektúrou a integrovaný pohybový koprocesor M9. Operačná pamäť RAM 2 GB, 32 GB internej pamäte. ISight fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx + 5 Mpx predná kamera. Čítačka odtlačkov prstov, 4G LTE, WiFi ac, Bluetooth 4.2, NFC, Lightning konektor, operačný systém iOS 9.

 

  • 4,7 palcový Retina displej s rozlíšením 1334 x 750 bodov s technológiou 3D Touch
  • Fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx + 5 Mpx predná kamera
  • Čítačka odtlačkov prstov

 

Hneď ako sa prvýkrát dotkneš iPhonu 6s, pochopíš, že to bude zážitok, ktorý sa nedá porovnať s ničím, čo tu bolo doteraz. Vďaka technológii 3D Touch toho môžeš jediným stlačením urobiť viac než kedykoľvek predtým. Live Photos dokážu skutočne oživiť tvoje spomienky. A tým sa to všetko iba začína. Pozri sa iPhonu 6s pod kapotu a nájdeš v ňom inovácie na každej úrovni. Prvý iPhone naučil celý svet používať Multi-Touch. Navždy tým zmenil spôsob, akým komunikujeme s technológiami. S 3D Touch teraz môžeš robiť nové nevídané veci. Dokáže totiž vnímať s akou intenzitou tlačíš na displej, vďaka čomu môžeš robiť všetky bežné veci rýchlejšie a jednoduchšie. Navyše, úplne nový mechanizmus Taptic Engine ti pri tom dáva spätnú väzbu v reálnom čase vo forme jemných ťuknutí.

 

Kamera a 4K video

 

Najobľúbenejšia kamera na svete je teraz ešte vyspelejšia. 12 Mpx kamera iSight fotí ostré a detailné zábery a točí brilantné 4K videá s rozlíšením dosahujúcim až štvornásobok rozlíšenia 1 080p HD videa. A s novou 5 Mpx kamerou FaceTime HD v iPhone 6s budeš robiť selfie hodné autoportrétu. Navyše, prináša aj Live Photos – nový spôsob, ako si znovu pripomenúť obľúbené momenty. Zachytia okamihy bezprostredne pred a po tom, čo si spravil fotku, aby si si ich mohol neskôr prehrať jedným stlačením displeja. iPhone 6s je postavený na, špeciálne preň navrhnutom, čipe A9 so 64-bitovou architektúrou. Ten mu dáva výkon, aký bol kedysi výhradnou doménou stolných počítačov. Vďaka nemu si v svojich obľúbených aplikáciách a hrách s vysokými nárokmi na grafický výkon môžeš užívať až o 70 % vyšší výkon procesora a až o 90 % vyšší výkon grafického procesora.

 

Dizajn, odolnosť a nové materiály

 

Inováciu si nemusíš vždy všimnúť na prvý pohľad. Ale, ak sa lepšie prizrieš, uvidíš, že iPhone 6s je v mnohých ohľadoch výrazne zlepšený. Kryt je vyrobený z novej zliatiny hliníka skupiny 7000, ktorá sa využíva aj v leteckom priemysle. Krycie sklo je to najpevnejšie a najodolnejšie, aké sa na výrobu smartfónov dnes používa. Vďaka vyspelému, ešte rýchlejšiemu a lepšiemu, senzoru odtlačku prsta je teraz odomykanie telefónu s Touch ID ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

 

Nové technológie v kompaktnom prevedení

 

iPhone 6s podporuje ultra-rýchle bezdrôtové technológie. To znamená, že sa s ním môžeš pripojiť k ešte rýchlejším dátovým mobilným sieťam na viacerých miestach po celom svete. A vďaka ešte vyspelejšiemu Wi-Fi si rýchlo zvykneš na, doteraz, neuveriteľné rýchlosti bezdrôtového pripojenia. iOS 9 je ten najvyspelejší, najinteligentnejší a najbezpečnejší mobilný operačný systém na svete. Novinky ako výkonné vstavané aplikácie, proaktívne návrhy a zlepšenia vnútri celého systému ho robia ešte šikovnejším a absolútne. Dôkladná integrácia s hardvérom Apple sa stará o to, aby všetko spolu dokonale fungovalo. A App Store je plný neuveriteľných aplikácií, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokázali naplno využiť všetko, čoho je iPhone schopný.

 

Operačný systém

 

IOS9 - Najvyspelejší mobilný operačný systém na svete prichádza s výrazne zlepšenými vstavanými aplikáciami, inteligentnejším vyhľadávaním a množstvom ďalších vylepšení.

 

Parametre

 

 

Displej

 

Typ: Retina HD displej s 3D Touch

Kontrastný pomer (typický): 1400:1

 

iSight camera

 

Nový 12-megapixelový fotoaparát s iSight, 1.22μ pixel

Autofokus so zameraním pixelov: áno

Panoráma (až 63 megapixelov)

Auto HDR pre fotografie: áno

Riadenie expozície: áno

Burst režim: áno

Režim časovača: áno

Clona: ƒ / 2.2

Hybridný IR filter: áno

Zadný senzor osvetlenia: áno

Zafírové sklo - kryt objektívu: áno

Stabilizácia obrazu: auto

Redukcia šumu: áno

Detekcia tváre: áno

Foto geotagging: áno

 

Čip

 

Typ: A9 čip so 64-bitovou architektúrou

Typ koprocesora: M9 koprocesor

 

Video Recording

 

4K nahrávanie videa: (3840 od 2160) pri 30 fps

Nahrávanie 1080p: HD video pri 30 fps alebo 60 fps

Nahrávanie 720p: HD video pri 30 fps

Optická stabilizácia obrazu pre video (len iPhone 6s Plus)

Slo-mo Video: podpora 1080p pri 120 fps a 720p pri 240 fps

Time-lapse videa so stabilizáciou: áno

Stabilizácia: Filmové video (1080p a 720p)

Kontinuálny autofokus video: áno

Redukcia šumu: áno

Zoom pri prehrávaní: áno

3 x zoom

Detekcia tváre: áno

Video geotagging: áno

 

Predná kamera

 

FaceTime HD

5-megapixelové fotografie

Nahrávanie 720p HD video

Retina Flash: áno

Clona: ƒ / 2.2

Auto HDR pre fotografie a videá: áno

Zadný senzor osvetlenia: áno

Riadenie expozície: áno

Burst režim: áno

Režim časovača: áno

Detekcia tváre: áno

 

SIM karta

 

Typ: Nano-SIM

 

Kapacita

 

Veľkosť: 32 GB

 

Senzory

 

Senzor odtlačku prsta Touch ID: áno

Barometer: áno

Trojosový gyroskop: áno

Akcelerometer: áno

Senzor blízkosti: áno

Senzor okolitého svetla: áno

 

Napájanie a batéria

 

Vstavaná nabíjateľná lítiovo-iónová batéria

Nabíjanie prostredníctvom rozhrania USB z počítača alebo napájacieho adaptéra

Čas hovoru: až 14 hodín v sieti 3G

Používanie internetu: až 10 hodín v sieti 3G, až 11 hodín v sieti Wi Fi

Prehrávanie HD videa: až 11 hodín

Prehrávanie zvuku: až 50 hodín

Pohotovostný režim: až 10 dní

 

Rozmery a hmotnosť

 

Výška: 138,3 mm

Šírka:67,1 mm

Hĺbka: 7,1 mm

Hmotnosť: 143 g

 

Recenzie

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra