APPLE iPhone 7 32GB Silver DE

APPLE iPhone 7 32GB Silver DE

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS


 Eště lepší 4.7“ Retina displej

Displej telefónu je oproti predošlej generácii opäť lepší. Vyniká predovšetkým širším farebným rozsahom (P3) a vyšším jasom. Retina displej s technológiou IPS sa môže, na obrazovke 4.7“, pochváliť rozlíšením HD 1334 x 750 bodov s hustotou 326 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu pre komunikáciu, hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. Naviac je vybavený oleofóbnou povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti odtlačkom prstov.


 

Nové farebné varianty iPhone 7

Rozlúčte sa s fádnou variantou Space Grey. Tá bola nahradená novou čiernou variantou, ktorá je sexy. Tešiť sa môžete na nové prevedenia Jet Black, ktoré oproti ostatným ponúka vysoko vyleštené telo z hliníka. Táto varianta však nie je dostupná pre prevedenie s 32 GB úložiskom. Celkom sa teda môžete tešiť na tieto farebné prevedenia: Silver, Rose Gold, Gold, Black a Jet Black. Vnútorné úložisko môže dosiahnuť celkom tri veľkosti 32 GB, 128 GB a 256 GB.

 

Nový 7MP fotoaparát namierený na teba.

Fotoaparát FaceTime HD má nielen vyššie rozlíšenie, ale zachytí aj široký rozsah farieb. Takže tvoje selfie budú ostrejšie a živšie. Zlé svetlo? Retina Flash sa prispôsobí okolitému osvetleniu, aby pleťové tóny v zábere vyzerali prirodzene a neodolateľne.


 iOS 10. Preto sa iPhonu nič nevyrovná.

Prostredie iOS na iPhone a iPade je neuveriteľné osobné a praktické. Krásne vyzerá a ľahko sa ovláda. Inteligentné návrhy sa zobrazujú práve vtedy, keď to potrebuješ. Vyspelé technológie chránia tvoje súkromie a zaistia bezpečnosť. Akonáhle si iOS vyskúšaš, pochopíš, prečo toľko ľudí nedá na iPhone a iPad dopustiť.
 


Postavený tak, aby odolal vode

Úplne nové technicky riešené telo iPhonu 7 je vodeodolné. Rozliata tekutina, kvapky ani prach už nepredstavujú problém. 

Najvýkonnejší čip smartphonu

iPhone 7 funguje na najvýkonnejšom čipe, aký sa kedy v smartphone objavil. Je nielen rýchlejší než akýkoľvek predchádzajúci iPhone, ale tiež úspornejší. Čip A10 Fusion je totiž postavený na úplne novej architektúre, ktorá podává väčší výkon práve vtedy keď ho potrebuješ. Zároveň viac šetrí batériu v čase keď mobil nepotrebuješ. Na iPhone 7 s vôbec najdlhšou výdržou batérie môžeš pracovať dvakrát rýchlejšie než na iPhone 6 a každým nabitím získaš viac času.


 iPhone - teraz stereo

iPhone má stereo reproduktory s dvakrát silnejším zvukovým výstupom než iPhone 6s a s väčším dynamickým rozsahom. Či počúvaš hudbu, sleduješ videá, alebo voláš s hlasným odposluchom, -  iPhone 7 hrá na plné pecky.
 


Displej
Veľkosť displeja: 4,7"
Rozlíšenie displeja: 1323 x 750 px
Typ displeja: IPS Retina
3D Touch displej
Jemnosť displeja (PPI): 326 PPI

Výkon
Operačný systém: iOS
Čipová sada: Apple A10 Fusion
Frekvencia procesora (GHz): 2,33 GHz
Počet jadier procesora: 4 x
Veľkosť RAM (GB): 2 GB
Senzory: G-senzor, Senzor priblíženia, Senzor okolitého svetla, Digitálny kompas, Gyroskopický senzor, Barometer, Čítačka odtlačkov prstov
Kapacita batárie: 1960 mAh

Pripojenie
Slot na pamäťové karty:    Nd
Počet SIM kariet:    1
Typ SIM karty: nanoSIM
Najrýchlejšia dátová sieť:    LTE (4G)
Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Káblové pripojenie: Lightning

Multimédiá
Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:    12 MPx
Rozlíšenie videokamery: 2160p (3840×2160)
Predná videokamera
Rozlíšenie predného fotoaparátu:    7 MPx

Vzhľad
Konštrukcia: Dotykový
Rozmery (v x š x h): 138 mm, 67 mm, 7,1 mm
Hmotnosť (g): 138 g

Ďalšie informácie
Odolnosť: Vodeodolný
Značka:    Apple
Obsah balenia: nabíjačka, USB kábel, slúchadlá