Apple iPhone 7 Plus 32GB Gold

Apple iPhone 7 Plus 32GB Gold

  • Kód: Apple iPhone 7 Plus
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 474,00 EUR
OMC : 569,00 EUR ⓘ
POPIS
Apple iPhone 7 Plus 32GB Gold
 
Ešte stále rozmýšľate nad novým Apple iPhone? Práve teraz prichádza ten správny okamih, nový iPhone 7 Plus vás presvedčí. Na svojej strane má totiž silné argumenty v podobe vyspelého dizajnu, odolnosti proti vode a prachu, úplne nového duálneho fotoaparátu a tiež najvýkonnejšieho čipu v smartfóne vôbec. Displej je na prvý pohľad rovnaký ako pri iPhone 6s Plus, ale zdanie klame. Došlo totiž k výraznému vyladeniu farebného spektra a samotný displej je až o 25 % jasnejší ako u predchádzajúcej generácie. Stále tiež disponuje funkciou 3D Touch, ktorá reaguje na silu prítlaku a podľa toho ponúka ďalšie možnosti pri celom rade aplikácií. Pod displejom sa nachádza inovované domovské tlačidlo bez pohyblivých súčiastok. Novo je viac odolné a hlavne tlakovo citlivé. Samozrejme nechýba ani legendárny snímač odtlačkov prstov Touch ID.
 
Potvrdili sa všetky špekulácie a vo výbave iPhonu 7 Plus nechýba úplne nová fotografická sústava. 12 Mpx kameru dopĺňa taktiež 12 Mpx fotoaparát s teleobjektívom, ktorý umožní až dvojnásobný optický zoom a až desaťnásobný digitálny zoom. Dve šošovky iPhone 7 Plus dovoľujú tiež oveľa lepšie pracovať s ostrením a je možné dosiahnuť veľmi nízkej hĺbky ostrosti. Popredie zostane krásne ostré a pozadie naopak rozostrené. Takto vytvorené snímky budú vyvolávať všeobecný obdiv. Inováciou prešla aj čelné kamera, ktorá disponuje 7 Mpx rozlíšením pre živšie a ostrejšie selfíčka za každej situácie. IPhone 7 Plus posúva produktivitu na ešte vyššiu úroveň. Vďaka vyspelému čipu A10 Fusion má vrcholný výkon a najdlhšiu výdrž batérie zo všetkých iPhonov. Tiež podporuje ultrarýchle Wi-Fi, 4G LTE a neprebernú paletu skvelých aplikácií pre iPhone, ktoré hladko spolupracujú s iOS 10.
 
 
Výrobca
Apple 
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Prevedenie
Odolný voči vlhkosti a prachu, sklenené prvky, kvalitné reproduktory
 
Displej
5,5" Retina HD displej s Full HD rozlíšením
 
Rozlíšenie v pixeloch
1920 × 1080
 
Typ displeja
IPS
 
Platforma
Apple iOS
 
Verzia operačného systému
iOS 10
 
Veľkosť operačnej pamäte
2 GB
 
Veľkosť úložiska
32 GB
 
Rozlíšenie zadnej kamery
12 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery
7 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu
- prisvetľovacia dióda 
- automatické ostrenie
- záznam HD videa 
- možnosť sekvenčného snímania 
- ochrana šošovky zo zafírového skla 
- optická stabilizácia obrazu
- softvérová stabilizácia obrazu
- focus pixels
 
Maximálne rozlíšenie videa
3840 × 2160 - Ultra HD
 
Svetelnosť
f/1,8
 
Max. výdrž v pohotovostnom režime
240 h
 
Max. dĺžka hovoru
21 h
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria
Nie
 
Počet jadier procesoru
 
Funkcie mobilného telefónu
- WiFi
- Bluetooth 
- GPS 
- GLONASS
- Kalendár/Budík 
- Hudobný prehrávač
- NFC
 
Senzory
- digitálny kompas (magnetický senzor)
- senzor odtlačku prsta Touch ID
 
Podporované video formáty
AVI, H.264, MP4
 
Dátové služby
EDGE, UMTS (3G), HSDPA (3G), HSUPA (3G), LTE (4G)
 
Rozmery
Šírka 7,79 cm
Výška 15,82 cm
Hĺbka 0,73 cm
 
Hmotnosť
188 g
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Konektory
Lightning port
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra