APPLE iPhone SE (2020) 64GB Black

APPLE iPhone SE (2020) 64GB Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Apple iPhone SE (2020)

Viac, než čakáte. Za menej, než myslíte.
iPhone SE má náš najvýkonnejší čip a najobľúbenejší rozmery. Je to presne taký iPhone, na aký čakáte. Za cenu, ktorú nečakáte.

Volal iPhone 11 Pro. Chce naspäť svoj čip.
Iphone SE má mozog iPhonu 11 Pro - zďaleka najrýchlejší čip vo smartphonu, A13 Bionic. Spúšťanie aplikácií, hranie najnovších hier aj objavovanie nových možností práce a hrania v rozšírenej realite je na ňom dokonale plynulé.

Usmejte sa. Teraz máte portrétne režim.
Vyspelá fotosoustava v kombinácii s čipom A13 Bionic zvláda portrétne režim. Ten necháva fotený subjekt vyniknúť na rozostrenom pozadí. Aj keď si robíte selfíčka.

Ovládanie hĺbky ostrosti.
Posuvníkom nastavíte rozostrenie pozadia presne podľa svojich predstáv - pred zachytením snímky alebo po ňom.

Portrétne nasvietenie.
Vyberte si zo šiestich efektov v štúdiovej kvalite. A potom upravte intenzitu osvetlenia, aby fotený subjekt vynikol v najlepšom svetle.

Buď svetlo. A tieň. A kontúry.
Smart HDR ďalšie generácie spoznáva tváre na počkanie a chytro upravuje nasvietenie zábere, aby boli črty tváre a tóny pleti na fotkách prirodzenejšie. Ladí aj svetlé detaily a tiene na pozadí. Každá fotka tak vyzerá po všetkých stránkach fantasticky.

Vysoké, vysoké, vysoké, vysoké rozlíšenie videa.
4K video zachytáva štyrikrát viac detailov než 1080p HD video. A rozšírený dynamický rozsah sníma viac detailov vo svetlých miestach a tieňoch.

Palec hore. Tlačidlo je späť.
Pomocou Touch ID svoj iPhone bezpečne odomknete a taky sa hneď prihlásite do aplikácií. Príde vám vhod aj pri platení pomocou Apple Pay v kaviarni, sťahovanie aplikácie na jogu alebo nákupu tenisiek na webe. A nemusíte siahať pre platobnú kartu.

Súkromie, základ iPhonu.
Všetky naše produkty sú stavané tak, aby užívateľ mal svoje informácie pod kontrolou. Každá správa iMessage, čo pošlite, je šifrovaná. Dáta odtlačkov prstov sa ukladajú v zariadení a nikdy sa nedostanú na servery Apple alebo do iCloudu. Apple Pay nezdieľa číslo platobnej karty. A tak by sme mohli pokračovať.
 
V lejaku, v sprche, vo vlhku, vo vode, v pohode.
iPhone SE je vodeodolný 30 minút v hĺbke do 1 metra. Nerozhádže ho kafe, čaj ani limonáda. A prach už vôbec nie.

Seriálová výdrž batérie.
V najlepšom sa človeku nechce prestávať. Preto na iPhonu SE môžete sledovať až 13 hodín videa na jedno nabitie. Keď ho potrebujete dobiť, stačí iPhone odložiť na bezdrôtovú nabíjačku. Alebo ho pripojte k 18W rýchlonabíjačke a za 30 minút sa vám dobije z nuly až na 50 percent.

Robený pre iOS 13. Aj pre to, čo príde po ňom.
iPhone SE je pripravený na najnovšie funkcie - aj na tie, ktoré ešte neexistujú. Takže na ňom môžete hneď používať tmavý režim, skratky Siri aj novú aplikáciu Fotky. A využijete aj funkcie a aktualizácie zabezpečenia, s ktorými príde Apple v budúcnosti.

Najkrajší je čierny. Biely. červený

A to nie je všetko.
True Tone. Dynamicky upravuje vyváženie bielej na displeji, aby obraz vyzeral prirodzene a bol príjemnejší pre oči. Haptic Touch. Podržaním ikony zobrazíte skratky. Jemné zavibrovanie pôsobí ako odozva pri stlačení skutočného fyzického tlačidla. Rozšírená realita. Používajte najnovšie AR aplikácie na meranie objektov v skutočnom svete, mapovanie súhvezdia na oblohe a ďalšie.
 
Nahrávanie stereo zvuku. IPhone SE nahráva video so stereo zvukom, ktorý je rovnako pútavý ako obraz. Rýchlejšie Wi-Fi a mobilné dáta. Wi-Fi 6 a 4G LTE Advanced podporujú ďaleko rýchlejšie prenosy dát cez Wi-Fi a mobilné siete. Zdieľanie zvuku.Když s jedným iPhonom spárujete dvoje AirPody alebo slúchadlá Beats, môžete s kamarátom počúvať rovnaký playlist. Dve Šimka, dve čísla. Podpora dvoch SIM vrátane ESIM umožňuje mať na rovnakom iPhonu pracovné i osobné číslo.

Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 4,7 "
Operačná pamäť 3 GB
Vnútorná pamäť 64 GB
Rozlíšenie displeja 1334 x 750
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 12 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 7 MPx
Kapacita Batérie 1821 mAh
vodeodolné ÁNO
Slot pre pamäťovú kartu NIE
Dual SIM NIE
Operačný systém iOS
Hmotnosť 148 g
Šírka 67,3 mm
Výška 138,4 mm
Hĺbka 7,3 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO