Vážení zákazníci, doručenie tovaru do Vianoc garantujeme pre objednávky prijaté, spracované a zaplatené (alebo na dobierku) do 17.12.2018 do 13:00.

 

Z dôvodu vyťaženosti prepravnej spoločnosti môže dôjsť k oneskoreniu dodania tovaru o 1-3 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie.   

 

Otváracia doba počas vianočných sviatkov:

od 22.12.2018 do 26.12.2018 - ZATVORENÉ

od 27.12.2018 do 28.12.2018 - OTVORENÉ 09:00 - 16:00   

 

 

BlackBerry Z30 Black

BlackBerry Z30 Black

  • Kód: BlackBerry Z30 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: BlackBerry
Cena: 89,00 EUR

 

POPIS

BlackBerry Z30 Black
 
Mobilný telefón neobsahuje SK / CZ menu obsahuje.
 
BlackBerry Z30 vybavený dvojjadrovým 1,7 GHz procesorom Qualcomm MSM8960T Pro, 2 GB operačnou pamäťou a 5 palcovým displejom, ktorý má rozlíšenie 1280 x 720 pixelov a vynikajúcu jemnosť 295 ppi. Integrovaný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx, 5x digitálny zoom, blesk a možnosťou nahrávať 1080p HD videa.BlackBerry Z30 je výkonný telefón s mimoriadnou výbavou v dotykovom prevedení. Ide o vynikajúci smartphone s nadčasovým dizajnom a veľkým, kvalitným 5 palcovým Super AMOLED displejom so živými farbami, 16 GB internou pamäťou, 8 Mpx fotoaparátom a podporou pre 4G LTE. S týmto smartfónom si užijete zábavu a zároveň si zavoláte, kedy potrebujete. So smartfónom BlackBerry Z30 môžete fotiť, prehrávať hudbu, prezerať si obrázky, natáčať videá, cestovať s GPS navigáciou alebo surfovať po internete, zdieľať svoje zážitky, komunikovať cez sociálne siete (Facebook, Twitter) alebo si prezerať fotky a videá z YouTube cez Wi -Fi sieť.Profil prístroja BlackBerry Z30 v elegantnom štíhlom prevedení so zaoblenými hranami. Biele farebné prevedenie je elegantnou klasikou, ktorá nikdy neomrzí. Prístroj sa skvele drží, a je tak ideálny pre každodennú zábavu a prácu. Je štíhly len 9.4 mm. BlackBerry Z30 - kvalitný smartfón, s operačným systémom BlackBerry 10. Vďaka tomu môžete využiť mnoho pokročilých komunikačných aplikácií, ktoré vám uľahčia prácu. Na 5 palcovom displeji využijete funkciu BBM Video, s ktorou môžete pohodlne vytvárať videohovory, s možnosťou zdieľania obrazovky. Kvalitný správca komunikácie BlackBerry Priority Hub zhromaždí všetku vašu komunikáciu na jednom mieste. So špeciálnou klávesnicou BlackBerry budete písať rýchlo, pohodlne a bez zbytočných preklepov. S funkciou BlackBerry Balance môžete oddeliť pracovný účet od toho súkromného.Jadrom telefónu je dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,7 GHz. Doplnený je o operačnú pamäť s veľkosťou 2 GB. Pre uloženie všetkých dát slúži pamäť s nadštandardnou kapacitou 16 GB, navyše možno kapacitu rozšíriť vďaka slotu na pamäťovú kartu. Prekvapí kvalitný AMOLED displej s rozlíšením 720 x 1280 pixelov. Na ňom si môžete prezerať fotografie z kvalitného 8 Mpx fotoaparátu. Batéria s kapacitou 2880 mAh zaistí to, že telefón môžete používať až 25 hodín bez potreby dobíjania batérie. Konektor microHDMI umožní použiť telefón ako zdroj prezentácie.
 
Značka 
BlackBerry
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja
5 "
 
Rozlíšenie v pixeloch
1280 x 720
 
Operačný systém 
BlackBerry® 10 OS
 
Počet jadier procesora
2x
 
Frekvencia procesora
1700 MHz
 
Užívateľská pamäť 
16 GB
 
Veľkosť RAM 
2 GB
 
Pamäťová karta 
microSD
 
Rozlíšenie zadnej kamery
8 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu
- Auto fokus
- ClonaF 2.2
- Kontinuálny blesk
- Zaostrovanie dotykom
- Stabilizácia obrazu
- Digitálny zoom 5x
- Nahrávanie videa v rozlíšení HD (1080p)
- Režim Time Shift (pre označenie a upravenie individuálnych častí obrázka)
 
Funkcie zariadenia
- LTE
- 4G mobilný Hotspot
- Wi-Fi
- Bluetooth 4.0
- GPS
 
Senzory
- Akcelerometer
- Magnetometer
- Proximity senzor
- Gyroskop
- Ambient light senzor 
 
Typ batérie
Li-Ion
 
Kapacita batérie 
2880 mAh
 
Rozmery
Výška: 140,7 mm
Šírka: 72 mm
Hĺbka: 9,4 mm
 
Hmotnosť
170 g

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar