Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Blackview BV4000 Pro 16GB Dual Sim Orange  

Blackview BV4000 Pro 16GB Dual Sim Orange  

  • Kód: Blackview BV4000 Pro Dual Orange
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: iGet
Cena: 105,50 EUR
POPIS
Blackview BV4000 Pro 16GB Dual Sim Orange
 
Blackview BV4000Pro je cenovo dostupný telefón s Androidom, s ktorým ste kdekoľvek pripojený. Je vybavený mimoriadne náročným dizajnom IP68. Vďaka tomu môže byť použitý prakticky v akomkoľvek prostredí, pretože je odolný voči vode, prachu a kvapkám. Tento telefón je perfektný pre ľudí, ako sú pracovníci v továrňach či baníci, ktorí pracujú v špinavom prostredí. Smartphone je dodávaný s rôznymi vonkajšími funkciami, ako napríklad GPS, ale aj výkonná batéria s kapacitou 3680 mAh. Tento robustný smartphone funguje so systémom Android 7.0, vďaka ktorému budete môcť používať najnovšie softvérové ​​funkcie. So svojim sofistikovaným procesorom Quad-Core a 2 GB RAM dokáže spracovať všetky základné aplikácie. 
Všetky vaše obľúbené médiá si môžete vychutnať na ostrom displeji s rozlíšením 4,7 palcov. Je vybavený Corning Gorilla Glass 3, čo znamená, že sa nebudete musieť starať o poškriabanie displeja pri jeho používaní kdekoľvek. Tento telefón s Androidom vám umožňuje fungovať na 2 SIM kartách, na ktoré môžete zostať pripojené súčasne. Preto budete vždy k dispozícii na dvoch rôznych telefónnych číslach, kým budete používať iba jeden smartphone. To robí Blackview BV4000Pro ideálnym pre tých z vás, ktorí chcú oddeliť prácu a súkromný život s jedným zariadením. 
 
Značka
Iget
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja
4,7"
 
Typ displeja
IPS
 
Rozlíšenie v pixeloch
1280 x 720 (HD)
 
Procesor
MediaTek MT6580A
 
Počet jadier procesoru  
4 × 
 
Frekvencia procesora
1,3 GHz
 
Operačná pamäť
2 GB
 
Veľkosť úložiska
16 GB
 
Operačný systém
Android 7.0 Nougat
 
Kapacita batérie
3680 mAh
 
Rozlíšenie zadnej kamery
8 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery
2 Mpx
 
Funkcie zariadenia 
- WiFi
- Bluetooth
- GPS, A-GPS
- LTE (4G)
 
Senzory
Gravitácia, akcelerácia, svetlo, elektronický kompas, vzdialenosť, gyroskop, lineárna akcelerácia
 
Typ SIM karty
Micro SIM
 
Dual SIM
Áno
 
Rozmery
162 × 81,1 × 13,4 mm
 
Hmotnosť 
205 g 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra