Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
Pozor! Zmena otváracích hodín od 23.07.2018 do 03.09.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 

 

Caterpillar CAT S40 Black LOGO 

Caterpillar CAT S40 Black LOGO 

  • Kód: Caterpillar CAT S40 Black LOGO 
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Cat
Cena: 302,30 EUR
POPIS
Caterpillar CAT S40 Black LOGO 
 
Mobilný telefón je brandovaný.
 
 
Spoločnosť Caterpillar predstavuje horúcu novinku s názvom CAT S40. Ako už tradične se jedná o obrnený mobilný telefón určený pre užívateľa pracujúceho v ťažkých podmienkach alebo vyznávača extrémnych športov. Nová vlajková loď spĺňa certifikáciu IP68, to znamená úplnú odolnosť zariadenia proti vode a prachu. Taktiež prístroj prešiel armádnymi testami MIL-STD-810G, v ktorých sa musel vysporiadať s teplotnými extrémami, vlhkosťou, plesňami, pieskom a vibráciami. Všetkému odolal, a preto sa môže pýšiť touto certifikáciou. Dokonca sa nemusíte báť ani pádu na zem z výšky až 1,8 m. Najnovšie sa tiež objavuje funkcia v podobe kontroly vodotesnosti. Pokiaľ telefón nieje dobre zabezpečený – nie sú napr. zatvorené všetky krytky, tak vás telefón upozorní pomocou animácie, ktorú časť telefónu skontrolovať a zaistiť. Nikdy sa vám tak nestane, že z dôvodu otvorenej krytky sa vám do prístroja dostane voda alebo drobný prach. Caterpillar vsadil na jemný IPS displej typu s uhlopriečkou 4,7" a rozlíšením 960 × 540 bodov, ktorý je zárukou dobrej viditeľnosti z uhlu aj na slnku. Krytý je sklom Gorilla Glass 4 odolávajúci poškodeniu a prispôsobený, aby vás poslúchal aj s mokrými prstami či v zime, kedy máte rukavice. Táto súhra vlastností vám zaistí kvalitne servírovaný obsah a možnosť telefón používať naozaj kdekoľvek. Čo sa týka hardwarovej vybavenosti, tak srdcom telefónu je štvorjadrový procesor Qualcomm MSM8909 taktovaný na 1,1 GHz doplnený o operačnú pamäť vo veľkosti 1 GB. Táto kombinácia je zárukou pre hladký chod operačného systému Google Android 5.1 Lollipop a aplikáciou. Zaiste vás poteší, že výrobca do systému príliš nezasahoval. Zadná strana je tradične vybavená fotoaparátom. 8Mpx fotoaparát umožňuje natáčanie videí vo Full HD. Samozrejmosťou je predná selfie kamera. Vnútorné úložisko o veľkosti 16 GB je možné rozšíriť až o 64 GB pamäťovej karty typu microSD. V neposlednej rade vás poteší podpora LTE (4G) s rýchlosťou až 150 Mbps. Integrovaná batéria s kapacitou 3000 mAh hravo zvládne až 18 hodín hovoru a 39 dní v pohotovostnom režime.
 
Značka
Caterpillar
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Prevedenie
- odolný voči vlhkosti a prachu
- odolný proti pádu
- kovové prevedenie
- displej odolný voči poškriabaniu
 
Uhlopriečka displeja
4,7"
 
Rozlíšenie v pixeloch
540 × 960
 
Typ displeja
IPS
 
Frekvencia procesoru
1,1 GHz
 
Počet jadier procesoru
4 ×
 
Verzia operačného systému
Android 5.1 (Lollipop)
 
Kapacita batérie
3000 mAh
 
Operačná pamäť
1 GB
 
Veľkosť úložiska
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty
64 GB
 
Rozlíšenie štandardnej zadnej kamery
8 Mpx
 
Rozlíšenie prednej selfie kamery
2 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu  
- prisvetľovacia dióda
- autofocus
- záznam HD videa
 
Maximálne rozlíšenie videa
Full HD - 1920 × 1080
 
Funkcie zariadenia 
- Kalendár/Budík 
- Hudobný prehrávač
- Svietidlo 
- WiFi
- Bluetooth 
- GPS 
- NFC
- LTE
 
Senzory zariadenia 
- senzor priblíženia
- svetelný senzor
- digitálny kompas
 
Dual SIM
Nie
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Rozmery
Šírka: 74,1 mm (7,41 cm)
Výška: 144,9 mm (14,49 cm)
Hĺbka: 12,5 mm (1,25 cm)
 
Hmotnosť
185 g
 
Konektory
Jack (3,5mm), USB micro


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra