CUBOT King Kong Mini 32GB Dual Sim Orange Black

CUBOT King Kong Mini 32GB Dual Sim Orange Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Stále s dušou King Konga

Svojou veľkosťou poteší najmä užívateľov, ktorí či už z pracovných alebo osobných dôvodov preferujú menšie rozmery, ktoré však nie sú na úkor kvality a výkonnosti. King Kong Mini má preto 4 "QHD + displej, ktorý nie je problém ovládať jednou rukou a pri náročných cestách nevadí ani vo vrecku.

 

Menší, stále rovnako odolný

Spoľahnúť sa samozrejme môžete na odolné telo, ktoré neprepustí jediné zrnko piesku alebo kvapku vody - IP 68. Môžete pokojne zabudnúť na kupovanie ďalších ochranných krytov a pod. Tento telefón to zvládne bez pridanej ochrany. Rám po stranách spevňujú zinkové panely, ktoré sa v rohoch menia na navrstvené gumové plochy pre dokonalú ochranu pri pádoch.

V čistom tele, čistý duch

Príjemným krokom je čistý Android 9.0 bez nadstavieb výrobcu a reklám, ktorý beží pohodlne vďaka štvorjadrovému procesoru a 3 GB RAM. Svoje obľúbené aplikácie, hry a dáta si môžete ukladať na pevnom úložisku 32 GB ktoré je rozšíriteľné pomocou microSD karty na 128 GB. Namiesto čítačky odtlačkov prstov, je vybavený čítačkou tváre. Rýchle odomykanie bez nutnosti písania hesla je teda zaručené.