Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 

 

Doro Primo 413 Silver

Doro Primo 413 Silver

  • Kód: Doro Primo 413 Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Doro
Cena: 75,90 EUR
POPIS

Doro Primo 413 Silver

Nekomplikovaný mobilný telefón Doro Primo 413 v čiernej farbe je rýchlym a efektívnym nástrojom pre mobilnú komunikáciu, písanie správ alebo vám skráti čas pri čakaní svojimi aplikáciami a hrami. Vypočujete si na ňom aj hudbu pomocou FM rádia alebo si prenesiete obrázky alebo akékoľvek iné dáta pomocou rozhrania Bluetooth. Je potešujúcou správou pre priaznivcov klávesnicového ovládania, pretože na rozdiel od ostatných súčasných mobilných telefónov nie je vybavený dotykovým displejom, ale práve vďaka tomu obsahuje na svojej dolnej strane po jeho otvorení klasickú mobilnú klávesnicu. Na jeho obrazovke s veľkosťou 6,1 centimetra príjemne uvidíte aplikácie, textové správy aj čísla volaného a dobre sa tak orientujete vo svojom zozname. Výhodou je ešte jeden predný LCD displej, ktorý vidíte po sklopení telefónu, ktorý ukazuje čas a tak je skvelým prostriedkom pre jeho kontrolu.

Jeho obrovskou výhodou je veľmi dlhá výdrž lítium-iónovej batérie, ktorá súčasným smartphonom chýba. Dokáže totiž v stave bežného používania vydržať až 360 hodín, čo je neuveriteľných 15 dní. V prípade volania dokáže byť tento čas až 6 hodín a to v prípade, že sa ráta neustály, neprerušený jednotný hovor. K mobilnému telefónu dokážete pripojiť viacero externých zariadení, čo je jeho nemalou výhodou. Disponuje rozhraním Bluetooth, s ktorým ho spojíte nielen s inými mobilnými telefónmi, ale v dnešnej dobe aj s tabletmi alebo notebookmi, pri ktorých má takmer každý túto službu. Prednosťou je klasický USB vstup, cez ktorý ho môžete nielen nabíjať, ale rovnako pripojiť aj k počítačom a takto prenášať jednoducho údaje alebo dáta. Pre posluch hudby z FM rádia je tu výstup 3,5 mm AUX jack, teda klasický výstup na slúchadlá alebo pripojenie reproduktorov.

Podpora Dual SIM
Nie

FM rádio
Áno

Značka
Doro

Uhlopriečka displeja
2,4 "

Rozlíšenie displeja
320 x 240

GPS
Nie

Kompatibilné pamäťové karty
micro SD

Kapacita batérie
1050 mAh

Bluetooth
Áno

FM rádio
Áno

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu
2 MP

3G
Nie

Wi-Fi
Nie

Rozmery
Šírka: 50 mm
Hĺbka: 20 mm
Výška: 102 mm

Hmotnosť (g)
115 g 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra