Huawei P Smart Pro 128GB Dual Sim Black

Huawei P Smart Pro 128GB Dual Sim Black

  • Kód: Huawei P Smart Pro
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Huawei
Cena: 225,00 EUR
OMC : 270,00 EUR ⓘ
POPIS
Huawei P Smart Pro 128GB Dual Sim Black
 
HUAWEI Ultra FullView displej
Výnimočný 6,59" HUAWEI Ultra FullView displej s 91% pomerom obrazovky k telu prináša mimoriadne široký horizont bez výrezu. Displej FHD + 2 340x1 080 + 391 PPI zobrazuje čistejšie a jasnejšie farby. Nechaj sa vtiahnuť do diania, nech hráš hry, sleduješ videá, či len čítaš. Uži si pôsobivý zážitok.
 
Umenie svetla
HUAWEI P smart Pro je inšpirovaný hrou svetla a tieňov a prichádza v dvoch okúzľujúcich farbách. Zadná časť telefónu odráža svetlo a uchváti na prvý pohľad. Vďaka leštenému sklenenému 3D telu je telefón v ruke hladký a pohodlný.
 
Trojitý fotoaparát
Hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx vždy zachytí jemné detaily s krištáľovou čistotou. Spolu s 8 Mpx ultraširokouhlým objektívom a 2 Mpx snímačom hĺbky tvorí trio, s ktorým sa z tvojich fotografií stanú majstrovské diela.
Hlavný fotoaparát zhotoví ostrejšie a jasnejšie snímky. AI algoritmus sa postará o to, aby každá tvoja zachytená fotografia bola čo najlepšia.
 
Selfie pop-up fotoaparát
Predný 16 Mpx fotoaparát automaticky vyskočí a ty môžeš behom chvíľky zhotoviť svoje selfie. Po vyfotení sa kamera celá schová do smartfónu. Vylepšený AI algoritmus krásy vyretušuje tvoj portrét, sústredí sa na tvoju tvár a vytvára dokonalé selfie aj pri slabom osvetlení.
 
Batéria
Veľkokapacitná 4 000 mAh batéria zaistí nepretržité volania po dobu 40 hodín, prehrávanie hudby a videí až 80 hodín. Zbav sa power banku a zameraj sa na svoje každodenné činnosti.
 
Kvalitnejší život s EMUI 9.1
HUAWEI P smart Pro spolu s EMUI 9.1 ponúka jednoduché a interaktívne prostredie a smart funkcie, ktoré zjednodušia tvoj každodenný život. Funkcie uľahčujú napríklad AI komunikáciu, bezdrôtovú tlač, klon telefónu, HUAWEI Share atď.. Tvoj telefón ti porozumie, podporí ťa a prinesie väčšiu efektivitu v každodenných úlohách. Technológia smart anténa zaistí silný signál i počas hrania hier, alebo prehrávania videa.
 
Značka
Huawei
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
6,59"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1080 x 2340
 
Procesor
HiSilicon
 
Frekvencia procesoru  
2,3 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Veľkosť úložiska  
128 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
6 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu
Áno - hybridný
 
Operačný systém
Android 9.0 Pie
 
Kapacita batérie  
4000 mAh
 
Hlavný fotoaparát 
- 48 Mpx, f/1.8, 27 mm (wide), PDAF
- 8 Mpx
- 2 Mpx
 
Selfie fotoaparát
- 16 Mpx, f/2.0
 
Funkcie zariadenia
- GPS, GLONASS, A-GPS
- WiFi
- Bluetooth 
- Rýchle nabíjanie 
 
Senzory zariadenia
- Digitálny kompas 
- Pohybový senzor
- Gyroskop
- Svetelný senzor
- Senzor priblíženia
- Snímač odtlačkov prstov
 
Dátové služby  
LTE (4G), UMTS/CDMA, EDGE, GPRS
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery
Výška  163,1 mm
Šírka  77,2 mm
Hĺbka  8,8 mm
 
Hmotnosť  
206 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB C


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra